Vile 2 kateshe per qera ne zonen e Saukut ne Tirane

ID TRR-822-39G
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1400 Euro
Sipërfaqe m2 176m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ramazan Begu

Vile dy kateshe perqera ne rrugen Ramazan Begu ne Tirane.
Ka nje siperfaqe toke prej 290m2 dhe siperfaqje ndertimi prej 176m2 te ndara perkatesisht ne dy kate.
Kati I pare eshte I organizuar ne sallon, kuzhine, nje tualet dhe nje corridor.
Kati I dyte organizohet ne 3 dhoma, nder te cilat njera eshte studio, nje tualet dhe nje ballkon.
Shtepia jepet e mobiluar ne nje menyre bashkekohore.
Salloni dhe dy prej dhomave jane te pajisur me kondicionere qe sigurojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Dritaret jane te pajisura me grila dhe dopio xham.
Vila ka edhe nje garazhd 30m2 dhe nje depo 30m2 mbrapa saj .
Ofron gjithashtu nje oborr te madh, qe ka mundesi parkimi per dy makina dhe pjesa tjeter te mbjelle me peme frutore dhe bar.
Ndodhet ne nje zone te qete, shume prane rruges kryesore.
Ka akses te lehte ne zonen e TEG-ut dhe rrugen e Elbasanit.

Cmimi 1400 Euro Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes.
Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me
Me Qira 817-33a 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne zonen Peze Helmes. Pjese e nje kompleksi te bukur vilash, te ndertuara me nje stil te ...

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane.
Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20
Me Qira 1013-40 1500 €

Vile 2-kateshe me qera te Unaza e Re, ne Tirane. Vila ndodhet shume prane rruges kryesore, rreth 20m larg, afer ...

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe,
Me Qira 1114-42b 1500 €

Vile me qera prane zones Mjull - Bathore ne Tirane.Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3 - kateshe, rreth 800 m larg ...

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe
Me Qira 318-26a 1500 €

Vile me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Vila eshte e sapondertuar dhe perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit ...

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.

Vile eshte me tarace te madhe te shfryt
Me Qira 414-8b 1300 €

Vile 3- kateshe me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Vile eshte me tarace te madhe te shfrytezueshme dhe ...

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane.

Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne
Me Qira 218-54R 1300 €

Vile me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Vila ndodhet ne afersi te Ambasades Amerikane ne rrugen Ali Visha ...

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane

Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje
Me Qira 1115-20K 1500 €

Vile dy kateshe me qira ne Mullet, Tirane Vila pozicionohet ne nje zone shume te qete dhe ka nje ndarje shume te ...

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane
Me Qira 714-17j 1500 €

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane zones Vorri i ...