Vile 2-kateshe per shitje ne zonen e Shkozes ne Tirane

ID TRS-321-26V
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 160.000 Euro
Sipërfaqe m2 412 m2
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Adem Kastrati

Vile 2-kateshe per shitje prane Televizionit News 24 ne Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 412 m2 dhe siperfaqe ndertimi prej 124 m2.

Vila ndahet ne dy kate, kati I pare me siperfaqe prej 96 m2 organizohet ne garazh, depo dhe dy dhoma te parregulluara.

Kati i dyte organizohet ne sallon, kuzhine e ndare, korridor, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe ballkon.

Vila ofrohet e mobiluar, ne kushte te mira.

Shtepia eshte e rrethuar me oborr dhe e mbjelle me peme frutore.

Zona eshte mjaft e qete dhe me ajer te paster.

Ndertesa eshte e pajisur me certifikate pronesie ndersa toka ne process legalizimi.

 

Cmimi: 160.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut.
Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshi
Në Shitje 522-36S 150.000 €

Shtepi private ne shitje ne zonen e Xhamllikut. Ndodhet ne rrugen Xhanfize Keko, shume prane sheshit Shtraus. Ka ...

Vile per  shitje ne rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit 

Vila perbehet nga 4 kate m
Në Shitje 422-36U 168.000 €

Vile per  shitje ne rrugen Llazi Miho ne zonen e Kombinatit  Vila perbehet nga 4 kate me siperfaqe ...

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane.
Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka nje sip
Në Shitje 517-18K 150.000 €

Vile per shitje ne rrugen e Qelqit ne Tirane. Vila pozicionohet buze rruges kryesore dhe ka nje siperfaqje ndertimi ...