Vile 2 kateshe per shitje prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRS-816-36K)

ID TRS-816-36K
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 270.000 euro
Sipërfaqe m2 360 m2+ 500 m2
Dhoma 6
Tualete 4
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Luan Peza

Vile 2 kate per shitje ne rrugen Luan Peza ne Tirane.

Vila ndodhet ne nje zone te qete prane Burgut te Grave ne Tirane.

Ka nje siperfaqe ndertimi prej 360 m2 te shperndare ne ne 2 kate ku kati i pare eshte i ndare ne 3 apartamente 1+1 qe momentalisht jane te dhena me qera.

Kati i dyte eshte i shperndare ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande te madhe.

Vila eshte e orientuar nga jug-perendimi dhe ka nje oborr prej 500 m2 te mbjellur me peme te ndryshme.

Ka akses ne rrugen Idriz Dollaku, rruga Dhimiter Kamarda, rruga Shemsi Haka, rruga Ali Demi dhe shume rruge te tjera lidhese te zones perreth.

Kjo prone eshte ne proces legalizimi.

Cmimi 270.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane.
Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zo
Në Shitje 613-45 280.000 €

Vile 3 kateshe ne shitje ne rrugen Stavri Themeli ne Tirane. Vila ndodhet ne nje grup vilash dhe zone te qete te ...