Vile 5-kateshe me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-15L)

ID TRR-418-15L
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 4000 Euro
Sipërfaqe m2 1000 m2
Dhoma 0
Tualete 6
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Vile me qera ne rrugen nacionale Tirane-Elbasan prane rrethrrotullimit te Saukut.

Ofron siperfaqe totale prej 1000 m2 nga te cilat 200 m2 eshte oborr dhe 800 m2 ndertim i ndare si me poshte:

Objekti eshte 5 kate, nga te cilat 1 kat eshte nentoke.

Cdo kat ofron siperfqe 160 m2 te organizuar ne open space sebashku me nje tualet.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet sistemit qendor chiller.

Objekti eshte i ndertuar me punime shume cilesore dhe eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si banka, zyra, call center, klinike, outlet etj.

Pjesa e jashtme eshte e rrethuar me fasade xhami qe mundeson reklamimin sa me te mire te aktivitetit tuaj.

Vila eshte e pajisur me ashensor dhe ka hapesire parkimi brenda oborrit dhe ne katin nentoke, ne total mund te parkohen rreth 10-15 automjete.

Zona eshte e zhvilluar dhe prane shume bizneseve te tjera prestigjoze. Ndodhet vetem 10 minuta me makine nga qendra e Tiranes.

Cmimi: 4000 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën