Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane

ID TRR-422-41U
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 2500 euro
Sipërfaqe m2 440 m2
Dhoma 4
Tualete 3
Ballkone 4
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kodra e Diellit

Vile me qera ne rrugen Kodra e Diellit ne Tirane.

Kjo vile perbehet nga nje siperfaqe trualli prej 400 m2 dhe siperfaqe ndertimi 440 m2.
Shtepia organizohet ne 1 kat nentoke, 2 kate banimi dhe 1 papafingo.
Kati nentoke ofron mundesi parkimi dhe 1 hapesire per funksion depoje.
Kati perdhe organizohet ne 1 sallon te madh me oxhak dhe 2 kondicionere, qe mundesojne ngrohjen dhe ftohjen e ambientit, 1 kuzhine, 1 banjo dhe 2 ballkone.
Kati i dyte ka 3 dhoma me sistem ngrohje-ftohje te cilat mundesohen nga kaldaja dhe 3 kondicionere, 2 ballkone dhe 2 banjo.
Papafingoja ka nje dhome te madhe dhe 2 veranda.
Vila ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes, ka akses te lehte ne rrugen Rrapo Hekali dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.

Cmimi 2500 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG.

Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me
Me Qira 218-22a 2400 €

Vile me qera ne Lunder, shume prane qendres tregtare TEG. Ndodhet ne nje kompleks te ri vilash me siguri dhe ...

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Resid
Me Qira 216-35K 2400 €

Vile 2 kateshe me qera ne nga komplekset rezidenciale me te preferuara ne Lunder, ne Long Hill Residence. Kjo eshte ...

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur.

Vila eshte 2 kates
Me Qira 416-29a 2600 €

Vile me qera ne zonen e Lundres, pjese e nje kompleksi vilash shume te njohur. Vila eshte 2 kateshe me siperfaqe te ...