Vile ne shitje ne Gjirin e Lalzit ne Tirane (TRS-114-3)

ID TRS-114-3
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 280.000 euro
Sipërfaqe m2 1300 m2
Dhoma 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Gjiri i Lalzi

Vile 2-kateshe ne shitje ne Gjirin e Lalzit. Vila shtrihet ne nje truall prej 1300m2, ku secili kat ofron nga 100 m2. Ndodhet rreth 5 min larg bregut te deti, duke ju ofruar ajrin dhe bukurine e zones. Aktualisht kati i pare eshte I organizuar ne sallon ndenje, kuzhine + parakuzhine, 2 dhoma gjumi dhe tualet. Kurse kati I dyte ne sallon + kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Kjo eshte projektuar dhe eshte ideale per shtepi pushimi. Ne te perfshihen: oborr i gjelberuar me peme, vend per barbecue, rruge e shtruar per makinat, parking, etj. Zona eshte mjaft e preferuar dhe eshte ne zhvillimin e siper. Toka disponon certificate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 280.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane.
Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe
Në Shitje 519-13L 270.000 €

Vile 3-kateshe per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Ofron siperfaqe oborri prej 188.7 m2 dhe siperfaqe ndertimi ...