Vile per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane , (TRS-318-40a)

ID TRS-318-40a
Lloji prones Vile
Status Në Shitje
Çmimi € 800.000 Euro
Sipërfaqe m2 840 m2+ 2000 m2
Dhoma 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sauk

Vile per shitje ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne nje kodrine me pamje te bukur perpara dhe e rrethuar nga vila dhe rezidenca te tjera. 

Vila eshte e ndare ne 2 vila te bashkangjitura me siperfaqe dhe shperndarje perkatesisht si meposhte:

Vila 1 ( e madhe)  eshte me nje siperfaqe te brendshme prej 600 m2 dhe trualli prej 1200 m2.

Hapesira e brendshme perfshin bodrumin  qe ka nje dhome kantine vere, 1 dhome qilar vere, 1 tualet, 1 dhome lavanderi dhe 2 dhoma qe perdoren si magazine.

Kati i pare ose perdhe ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje, studio dhe nje tualet. 

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi , 2 tualete, dhome garderobe e madhe dhe 2 ballkone.

Kati i trete ka 2 dhoma gjumi dhe nje verande te madhe me pamje te bukur perpara. 

Vila 2 ( e vogla) perfshin 800 m2 toke dhe pjesa e ndertimit prej 240 m2 te ndare ne 2 kate. 

Kati i pare ka sallon, kuzhine, dhome ngrenje dhe nje tualet.

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi, 2 tualete , nje dhome garderobe dhe nje sallon te hapur dhe nje ballkon.

Vila e madhe ofrohet e mobiluar, me mobilje cilesore dhe te rehatshme.

Sistem qendror per ngrohje dhe ftohje per te gjithe shtepine, dhomat e gjumit te shtruara me parket.

Pjesa e jashtme ofron gjelberim dhe peme te ndryshme , pishine verore, kend relaksi , dhe 4 vende parkimi te mbuluara.

Zona eshte mjaft e preferuar dhe e qete dhe me akses te shpejt ne unazen e madhe te Tiranes dhe per tek qendra tregtare TEG.

 

Cmimi 800.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën