Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane, (TRS-1218-16d) Cmimi:120.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane gjimnazit Lidhja e Prizrenit ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 67.2 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gju...

Apartament 2+1 me qera per zyre prane Parlamentit ne Tirane (TRR-1218-15E) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 108 m2 te organizuar ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbash...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-1218-14E) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e III-te te nje kompleksi te ri banimi. Ka nje siperfaqe prej 190 m2 te organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me ambient ngren...

Vile per shitje ne nje kompleks rezidencial vilash ne Lunder, Tirane (TRS-1218-13a) Cmimi:480.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne Lunder, Tirane. Pjese e nje kompleksi residencial shume te njohur dhe te preferuar. Me nje siperfaqe te brendshme prej 249 m2 dhe siperfaqe e jashtme prej rreth 400 m2. Hapesirat jane te shfrytezuara mj...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRS-1218-12d) Cmimi:75.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 63 m2 dhe siperfaqja e brendshme eshte 56.75 m2. Siperfaqja e brendshme es...

Dyqan me qera prane Shkolles se Baletit ne Tirane (TRR-1218-11L) Cmimi:400 Euro

Dyqan me qera ne rrugen  Mihal Grameno ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 89.31 m2 te organizuar ne nje ambient open space sebashku me nje tualet brenda....

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1218-10L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Bej Mitrovica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane Lulishtes se Komunes se Parisit. Ofron siperfaqe totale prej 127 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzh...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1218-9d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e apartamentit eshte 75 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti o...

Toke dhe ndertese 2 kateshe ne shitje ne Komunen e Berzhites ne Tirane (TRS-1218-8E) Cmimi:750.000 Euro

Toke dhe ndertese dy kateshe ne shitje ne fshatin Dobresh te Komunes Berzhite. Toka ka nje siperfaqe prej 2500 m2 dhe siperfaqja e ndertimit eshte 1260 m2. Godina perbehet nga nje kat nentoke dhe nje kat perdhe. Lartesia e kateve e...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane, (TRR-1218-7d) Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 83 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe tre ballkone. Ofrohet i m...

Apartament dupleks ne shitje ne zonen e Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRS-1218-6E) Cmimi:350.000 Euro

Apartament dupleks ne shitje ne rrugen Liman Kaba, prane Kompleksit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete dhe te katert te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 286.6 m2. Kati i pare organiz...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1218-5L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane rruges Mine Peza. Ofron siperfaqe totale 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korrido...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-613-10)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin “Zogu i I” ne Tiran...

Cmimi:300 euro

Garsoniere me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-613-11)
Tirane,Albania

Garsoniere me qera prane Stacionit te Trenit ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera prane Staconit te Trenit ne Tirane (TRR-613-12)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Banesa nd...

Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera te Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-613-13)
Tirane,Albania

Apartament modern 3+1 me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet larg z...

Cmimi:750 euro

Apartament 2+1 ne shitje te Liqeni Artificial ne Tirane (TRS-613-14)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane kompleksit Colombo te Liqeni Artifici...

Cmimi:700 euro/m2