Magazine me qera ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRR-1113-24)

ID TRR-1113-24
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 7000
Sipërfaqe m2 2734
Lartesia 0
Shperndarja 0
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Don Bosko

Ambjent magazinimi me qera pas Hotel Ferrarit ne Tirane.

Magazine eshte ndertuar ne vitet 1998, me mure te forte.

Shtrihet ne nje oborr rreth 1000 m2, me siperfaqe 1367 m2 ne cdo kat.

Lartesia e kateve eshte rreth 4.5m.

Magazine ka nevoje per rikonstruksion, e cila do behet dhe ne marreveshje me pronarin.

Leje ndertimi e rregullt, ne proces hipotekimi.

 

Cmimi: 7000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën