Magazine me qira prane spitalit Amerikan 3 ne Tirane

ID TRR-523-20R
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Sipërfaqe m2 276
Lartesia 4
Shperndarja 1
Tualete 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sabaudin Gabrani

Magazine me qira ne rrugen Sabaudin Gabrani prane rruges se Kavajes.
Magazina pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese.
Ka nje siperfaqe totale prej 276 m2 dhe lartesi 4.5 meter.
Eshte i organizuar ne 1 ambient open space me siperfaqe 240 m2 dhe 2 ambiente zyre me siperfaqe 36 m2.
Dyshemeja eshte e shtruar me pllaka dhe gjendja e pergjithshme e magazines eshte shume te mire.
Magazina ofron sistem elektrik, sistem sigurie me kamera dhe ndricim natyral me dritare te orientuara ne Jug.
Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi.
Gjithashtu ndertesa ka dhe nje siperfaqe oborri te perbashket qe mund te perdoret per vend parkimi per makina apo kamiona mallrash.
Ka akses te shpejte me rrugen e Kavajes, rrugen Teodor Keko, Autostraden Tirane-Elbasan etj. 

Cmimi: 4 Euro/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2
Me Qira 416-32b 1000 €

Magazine me qera prane bllokut te magazinave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2-kateshe, prane ...

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane.
Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfa
Me Qira 1121-4N 1000 €

Magazine me qira prane autostrades ne zonen e Domjes ne Tirane. Ndertesa eshte 1 kateshe me siperfaqe ndertimi 200 m2 ...

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe
Me Qira 1221-41V 1000 €

Magazine me qira ne rrugen 3 Deshmoret ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe me ashensor per ...

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe.

Magaz
Me Qira 919-21T 1000 €

Magazine me qera prane Ardenos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje vile 3 kateshe. Magazina ka nje ...

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane.

Ka nje siperfaqe toke prej 450
Me Qira 322-45V 1000 €

Magazine dhe dyqan per qira ne rrugen e Elbasanit ne Sauk, Tirane. Ka nje siperfaqe toke prej 450 m2 dhe siperfaqe ...