Vile 2- kateshe me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane (TRR-115-15r)

ID TRR-115-15r
Lloji prones Vile
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Sipërfaqe m2 220 m2
Dhoma 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Vile 2- kateshe me qera prane  Viles Gold ne Tirane, buze rruges kryesore.
Me nje siperfaqe prej 220 m2 eshte e organizuar ne 2 kate.
Ne katin e pare ka 2 dhoma , holl, tualet dhe nje dhome te sistemuar ne bodrum.
Kati I dyte eshte I organizuar ne 3 dhoma, holl,tualet, dhe koridor.
Ballkoni me orientim mga lindja-perendimi ofron pamje te rruges kryesore.
Katet lidhen ndermjet tyre me shkalle te brendshme.
Ka sistem 3-fazor energjie.
Vila ofrohet bosh, dhe eshte mjaft e pershtatshme per biznes,si: kopsht, fondacion, organizate,klinika etj.

Cmimi: 1100 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane.
Pozicionohet shume prane rruges kryesore d
Me Qira 1017-5L 1000 €

Vile 2-kateshe me qera ne rrugen Gjin Gjergji ne Tirane. Pozicionohet shume prane rruges kryesore dhe ka akses te ...

Vile per qera prane qendres Linkoln Center 1, ne Tirane.
Vila pozicionohet afer qendres se qytetit,
Me Qira 1214-37r 1000 €

Vile per qera prane qendres Linkoln Center 1, ne Tirane. Vila pozicionohet afer qendres se qytetit, ne nje nga rruget ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane.
Vila ka siperfaqe 240 m2 dhe oborr 600 m2.
Me Qira 818-21d 1000 €

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Riza Kasemi ne Tirane. Vila ka siperfaqe 240 m2 dhe oborr 600 m2. Siperfaqja e ...