Zyra Me Qira Tirane

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe k
Me Qira 313-47 1000 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Ambjenti pozicionohet ne te gjithe katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 140 m2. Hapesira eshte e ndare ne 3 apartamente te cilat mund ti veconi ose ti perdorni se bashku, sipas ...

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me
Me Qira 313-41 620 €

Apartament i pamobiluar me qera ne rrugen Skenderbeg ne Tirane.Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te sigurta dhe te preferuara nga te huajt ne Tirane.Mes zones se ambasadave dhe zyrave te shumta, apartamenti pozicionohet ne katin e V-te te banimit.Me ...

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati t
Me Qira 313-18 800 €

Ambjent zyre me qera ne qender te Tiranes. Ambjentet pozicionohen ne katet e fundit te nje pallati te ri, me siperfaqe 160 m2. Hapesira eshte e pershtatur si dupleks, ne katin e X dhe te XI te pallatit, me pamje shume te bukur te qendres se Tiranes. ...

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II t
Me Qira 313-12 1500 €

Ambjent per biznes me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e I dhe te II te nje pallati te ri, me siperfaqe 170m2. Ambjentet jane te lidhura me shkalle te brendshme. Hapesira ofron 7 ambjente, oborr, 2 banjo dhe parking. ...

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane.
Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyr
Me Qira 213-42j 2000 €

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane. Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyra 2 banjo, depo korridori lidh te gjitha zyrat, vetratat jane prej xhami, punimet shume te mira dhe gjithashtu system qendror ngrohje dhe ...

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaq
Me Qira 213-39 2000 €

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaqe 170 m2. Apartamenti eshte i shperndare ne 3 dhoma dhe 1 kuzhine, banjo dhe ballkon. Ambjenti ofrohet i pakompletuar. Ambjentet jane te pajisura me ...

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjentet ndodhen ne katin e X dhe XI te
Me Qira 213-38 1000 €

Ambjent per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e X dhe XI te nje pallati te ri me siperfaqe totale 300 m2. Kati i I i apartamentit ofron 3 dhoma (te pershtatura si sallon, kuzhine dhe dhome pune), korridor, banjo ...

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me siperfaqe 130 m2, vila k
Me Qira 213-31 800 €

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, vila konsiston ne 5 dhoma dhe 2 banjo, me punime te brendshme teper cilesore duke ju ofruar komoditetin e nevojshem per zyra , qender kursesh apo cdo lloji ...

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH.
Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe persh
Me Qira 213-10 550 €

Pozicionohet ne katin e II prane Pazarit te Ri dhe ATSH. Ambjenti eshte 105 m2 me 2 banjo dhe pershkohet nga vetrata xhami. Ne brendesi te apartamentit nuk ka mure ndarese dhe punimet jane cilesore. Ambjenti mund te perdoret per klinike mjekesore ose ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. •    Adresa: Rruga "Brigada 8:, Tirane, Shqi
Me Qira 9 €/m2 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. •    Adresa: Rruga "Brigada 8:, Tirane, Shqiperi •    Kati: 3 -te •    Siperfaqe: 550 m2 total (300 m2 e mbuluar dhe 250 m2 veranda ne drejtimet veri dhe jug) ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund te perdoren per cdo lloji biznesi. Cmimi 1600 ...