Zyra Me Qira Tirane

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ambjenti perfshin katin e II-te t
Me Qira 214-24j 672 €

Ambjent per zyra me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Apartamenti ka siperfaqe 84 m2 te organizuar ne 2dhoma/ambjente, 2 banjo, ballkon, si dhe korridor. Kulla ne te ...

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje komp
Me Qira 214-19 1600 €

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Apartamenti ka 200 m2 te organizuar ne 5 dhomaambjente, 2 banjo, 2 ballkone, depo si dhe korridor. Kulla ne te cilen ndodhet ...

Zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh.
Ka
Me Qira 214-17j 550 €

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne 4 ambjente zyrash, korridor, ballkon dhe 2 tualete. Zyra ofrohet e pamobiluar, por duke perfshire punime tejet ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te n
Me Qira 214-6 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 125 m2. Hapesira eshte e shperndare ne sallon, kuzhine, 2 dhoma, ballkon dhe 2 tualete. Te tre ambjentet jane te pajisur ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane.
Pozicionohet ne rrugen mbas Piramides ne
Me Qira 214-5 1800 € €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane. Pozicionohet ne rrugen mbas Piramides ne Tirane.  Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile me hyje dhe oborr te ndare nga kati i pare i saj. Sipefaqe te brendshme ka rreth 180 m2 dhe ...

Ambjentet per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhen ne katin e dyte te ambientev
Me Qira 214-4 5560 €

Ambjentet per zyra me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhen ne katin e dyte te ambienteve te Qendres se Biznesit, me orientim nga Presidenca.  Qendra e Biznesit ka sherbim recepsioni 24 ore ne hyrje, mirembahet nga shoqeria e ...

Zyra me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me s
Me Qira 114-52b 2000 €

Zyra me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me shkalle me vete. Ambjenti eshte i ndertuar nga te kater anet e saj me vetrate xhami. Eshte dhene me pare per call center dhe si i tille i ka te gjitha ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, me siperfaqe 70 m2. Eshte ideal per tu perdorur per zyra. Siperfaqja eshte e shperndare ne sallon + kuzhine, 2 dhoma, korridor dhe ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati
Me Qira 114-29b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 - te nje pallati te ri , buze rruge kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne 3 dhoma, 2 tualete, koridor dhe ballkon. Pallati ka punime shume cilesore me ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit kryesor, qendres dhe stacionit te Trenit.Pozicionohet ne katin e VIII-te dhe te fundit te nje pallati te ri, te pajisur me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume te mire ne qender te Tiranes. Kompleksi ka punime shume cilesore dhe eshte shume i mirembjatur. Kompleksi ka markete,dyqane dhe ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te
Me Qira 1213-45b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi shume te mire ne qender te Tiranes. Kompleksi ka punime shume cilesore dhe eshte shume i mirembjatur. Ka siperfaqe totale 97 m2 e cila ...

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane.
Apartamenti ndodhe
Me Qira 1213-19 500 € €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen Ismail Qemali te ish Blloku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6-katesh buze rruge ne nje zone shume te populluar te Tiranes. Ka nje siperfaqe 75 m2 e cila ndahet ne 2 dhoma dhe nje ...

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartame
Me Qira 1213-18b 700 € €

Apartament 1+1 me qera per zyra te Gjykata e Rrethit ne Tirane, ne Bulevardin Gjergj Fishta.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.Ka nje siperfaqe 90 m2 e cila ndahet ne 1 sallon te madh dhe dhome tjeter ku perfshihet dhe nje dollap druri ...

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, du
Me Qira 1213-13b 500 € €

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ne katin e 12-te dhe te fundit te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ofrohen 2 ambjente, salloni bashke me kuzhinen dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 metra katror duke perfshire ketu 4 dhoma te medha dhe nje kuzhine te pajisur me kushtet e nevojshme per gatim e cila ndodhet  ne ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri mbrapa hotel President. Apartamenti ka siperfaqe totale 151 metra katror,duke perfshire sallon te madh se bashku me kuzhinen,3 dhoma ...

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pall
Me Qira 1113-48 600 €

Ambjente per zyra me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e IV-te te pallatit, i pajisur me ashensore. Siperfaqja prej 102 m2 eshte e organizuar ne sallon, dy dhoma, korridor, banjo dhe ballkon. Keshtu ju mund te shfrytezoni ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e V
Me Qira 1113-38 500 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 125 m2. Pallati pozicionohet buze rruges kryesore, i pajisur me 2 ashensore, administrim dhe siguri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje
Me Qira 1113-29 400 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhorxh Bush ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 108 m2. Ka funksionuar mjaft mire per zyra, por mund te sherbeje dhe per banim, i pamobiluar. Hapesira eshte e shperndare ...

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane.
Zyrat ndod
Me Qira 1013-56 1300 €

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ndertese te re, te ndertuar me cilesi dhe me kujdes si nga brenda ashtu edhe nga jashte. Siperfaqja totale eshte 200 m2 dhe perben ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe shume e pershtatshme per reklamime tre ndryshme. Zyra ka nje siperfaqe prej 88 m2 , ofron rreth 6-8 poste pune, e mobiluar totalisht, ...

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te pre
Me Qira 913-30 500 €

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te qytetit, ne katin e X-te te nje pallati te ri. Me nje siperfaqe totale prej 130m2, hapesira eshte e organizuar ne sallon te madh ndenje, ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e VI
Me Qira 913-1 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e VI-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 150 m2. Hapesira eshte e organizuar ne forme dupleksi, ne 2 kate, me shkalle te brendshme. Kati i pare ...

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e V-te t
Me Qira 813-16 550 €

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 135 m2. Hapesira eshte e shperndare ne nje sallon te madh, 3 dhoma, 2 ballkone dhe tualet. Salloni ka dhe nje ndarje, ...

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje vile, me shkalle te jashtme. Ambjenti eshte 125 m2 dhe perfshin 4 dhoma, korridor, banjo dhe ballkon. Njera nga dhomat eshte ...

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje palla
Me Qira 713-6 300 €

Zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te sapo perfunduar. Ai perbehet nga 2 dhoma, tualet dhe ballkon me siperfaqe totale prej 75 m2. Punimet e brendshme jane te reja dhe ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallates
Me Qira 613-36 1180 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Kulla ne te cilen ndodhet eshte projektuar qe ne themel per biznese dhe zyra perfaqesuese. Hapesira perfshin 147m2 te shfrytezueshem, aktualishte te ...

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe e
Me Qira 613-33 1000 €

Zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti perfshin gjysmen e katit te II-te dhe eshte i ndertuar posacerisht per zyra. Siperfaqja prej 130 m2 eshte organizuar mjaft mire. Ne te hyre do gjeni korridorin e gjate dhe 5 dhoma, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem pe
Me Qira 613-25 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti eshte mjaft i pershtatshem per zyra. Ne te gjithe pallatin do te gjeni zyra,  te cilat zhvillojne biznesin e tyre. Pallati eshte i ri, me punime teper cilesore. Ai ofron ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ri, ne katin e dhjete me kushte shume te mira, si nga jashte ashtu edhe nga brenda. Me nje siperfaqe prej 132 m2 ku 120 m2 jane t ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te sapoperfunduar. Siperfaqja prej 197 m2 eshte e shperndare ne sallon ndenje, dhome gatimi dhe ngrenje e vecante, 4 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ...

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e II-te te kompleksit me sipe
Me Qira 513-9 280 €

Zyre me qera ne kompleksin Karl Topia ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e II-te te kompleksit me siperfaqe 40 m2. Ne brendesi te ambjentit do te gjeni tualetin dhe punime te brendshme cilesore. Zyra ofron pamje nga sheshi i kompleksit. Gjithashtu zyra ...

Ambjent zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te
Me Qira 513-8 7 /m2 €

Ambjent zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi pallatesh. Me siperfaqe 256 m2 , ju mund ta organizoi hapesiren sipas funksionit te biznesit tuaj. Ne brendesi do te gjeni dhe tualetin. ...

Ambjent zyrash me qera ne Tirane. 
Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.
Me Qira 513-2 1400 €

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron siperfaqe prej  200 m2. Aktualisht eshte e organizuar ne nje salle te madhe dhe dy ambjente zyra, por mund te riorganizohet nga e ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfa
Me Qira 413-12 780 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje pallati te ri, me siperfaqe 50m2 dhe 80 m2. Me vetrata xhami, mundesia e reklamimit te biznesit tuaj eshte mjaft e mire. Punimet e brendshme jane teper cilesore dhe te reja. ...