Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-1118-22E) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Gjon Buzuku, prane zones se Selvise ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje, nje kuzhine te vecuar, 2 dhoma gj...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-1118-18E) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku prane Gjykates se Larte ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 64 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dh...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1118-17E) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe totale prej 85 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dh...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-1118-9L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallatit te ri te sapoperfunduar shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe banimi prej 86.6 m2 te ndare ne sallon bashke me k...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1118-8E) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne sheshin Avni Rustemi, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e VII-te dhe te fundit te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 67 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Vizion Plus ne Tirane, (TRR-1118-3d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 106 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamen...

Apartament 2+1 me qera zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1118-2L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer Qendres Kristal. Ofron siperfaqe te brendshme prej 102.5 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1018-69E) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Qemal Stafa, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.  Ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 60 m2 e cila organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRR-1018-64d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane kompleksit Panorama ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 109 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, korido...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-63E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje k...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1018-61L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri afer rruges Myslym Shyri. Ofron siperfaqe totale 190 m2, nder to 130 jane te brendshme dhe 60m2 eshte verande. Organizohet ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1018-60E) Cmimi:360 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Emil Legrand, ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e IV-rt te nje pallati te ndertuar ne vitin 2000, pa ashensor. Siperfaqja prej 141 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1013-14)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera prane Kompleksit Vizion Plus ne Tirane. Apar...

Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 ne shitje te rrethrrotullimi i Zogut te Zi ne Tirane (TRS-1013-15)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Rrethrrotullimit te Zogut te Zi ne Ti...

Cmimi:102.000 Euro

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Kavaje (GLS-1013-1)
Golem,Albania

Godine 5-kateshe ne shitje te Mali i Robit, Durres. Godina eshte nd...

Cmimi:450 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne fillim te Komunes se Parisit ne Tirane , (TRR-1013-17)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane. Aparta...

Cmimi:400

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-1013-19)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti poz...

Cmimi:350 euro