Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-47E) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe nje verande me siperfaqe 7...

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Panorama, prane shkolles Harry Fulltz ne Tirane, (TRR-918-46d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Asim Vokshi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje kompleksi. Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apart...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-918-45L) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri shume prane me Fakultetin e Drejtesise. Ka siperfaqe totale banimi prej 170 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dh...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-918-44E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Selite e Vjeter ne krah te Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 110 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 2+1 dupleks per qera ne Qender te Tiranes, (TRR-918-41d) Cmimi:350 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te Oganizuar ne dy kate ku kati i pare eshte i perbere nga sallon, kuzhine e ndare , ballko...

Apartament modern 2+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-918-40E) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri, prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 124 m2 dhe organizohet nga nje dhome ndenje te perbashket me kuzhinen ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane (TRR-918-39L) Cmimi:950 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 125 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi,...

Apartament 2+1 per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-918-35d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 per qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-918-28d) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 142 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ...

Garsoniere me qera mujore prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-918-27E) Cmimi:500 Euro

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje siperfaqe prej 55 m2 e cila perfshin nje kuzhine se bashku me ambient ngrenie, nje dhome gjumi, nje korridor, dhe n...

Apartament duplex 2+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-918-24E) Cmimi:690 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 127 m2, e cila ofron nje ambient ndenje, gatimi dhe ngrenie dhe nje tualet ne katin e p...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-918-23L) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 100 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, dho...

Bar Kafe ne shitje prane Fakultetit Juridik ne Tirane (TRS-214-53b)
Tirane,Albania

Lokal ne shitje prane ne rrugen Milto Tutulani ne Tirane. Ambjenti ...

Cmimi:207.900 Euro

Apartament dupleks modern me qera ne Residencen Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-214-55b)
Tirane,Albania

Apartament dupleks modern me qera ne rrugen e Jasemineve te Kodra e ...

Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1216-50L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin e ri perballe qendres Globe ...

Cmimi:104.000 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-214-56b)
Tirane,Albania

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartam...

Cmimi:1.000 Euro

Apartament luksoz 3+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-314-1j)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Aparta...

Cmimi:800 euro