Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane (TRR-118-6R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane ish ekspozites Shqiperia Sot ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter ne rrugen Gjin Bue Shpata. Siperfaqja totale prej 88 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, dy dhoma...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-118-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tiane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe, ne krah te rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 140 m2 dhe hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon se bashku me kuz...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-118-2L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sotir Kolea ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe shume pane me rrugen kryesore. Me sipefaqe totale prej 140 m2 ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, 2...

Apartament 1+1 me prane zones se Liqenit te Thate ne Tirane, (TRR-118-1d) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje kompleksi te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 67 m2 e e organizuar ne sallo, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. Ofrohet...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-1217-72R) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ndertime shume cilesore ne rrugen Abdyl Frasheri. Siperfaqja e pergjithshme prej 100 m2 organizohet ne nje sallon me kuz...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-1217-65R) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Prokop Mima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ashensor. Siperfaqja e pergjithshme prej 72 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, nje dhom...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1217-61R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane Liqenit te Thate. Siperfaqja e pergjithshme eshte 150 m2 dhe organizohet ne nje sallon me hapesire te bollshme, kuz...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane (TRR-1217-58L) Cmimi:260 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter pa ashensor, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 90m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1217-57R) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ngjitur me Ambasaden Amerikane. Siperfaqja totale prej 91 m2 eshte e organizuar ne nje sallon, nje kuzhine te ndare, dy d...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Wilson ne Tirane (TRR-1217-56R) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane sheshit Wilson, mbrapa zyrave te LSI ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te vjeter ne rrugen Sami Frasheri. Siperfaqja totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje, ...

Apartament 1+1 me qera ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1217-55L) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Me siperfaqe te brendshme prej 77m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, koridor...

Apartament 1+1 me qera prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRR-1217-54R) Cmimi:265 Euro

Apartament me qera ne rrugen Viktor Eftemiu, prane zyrave te KESH ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te vjeter. Siperfaqja totale prej 60 m2 perfshin nje dhome ndenje, nje dhome gatimi te ndare, nje dhom...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-1217-34d)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Sander Prosi, prane Mozaikut te Tiranes...

Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 per shitje afer Qendres se Tiranes (TRS-1217-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen George W  Bush ne Tirane. ...

Cmimi:156.000 Euro

Dyqan per shitje prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane (TRS-1217-15R)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndo...

Cmimi:364.000 euro

Apartament 1+1 per shitje prane shkolles Vasil Shanto ne Tirane (TRS-1217-26R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. ...

Cmimi:66.000 euro

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazari te Ri ne Tirane, (TRR-1217-16d)
Tirane,Albania

Apartament modern me qera prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane. Apa...

Cmimi:800 Euro