Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-917-20d) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 107 m2 te organziuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete. Apartamen...

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-917-18L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 109m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, ...

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes (TRR-917-17K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Postes Qendrore ne Rrugen e Kavajes. Banesa ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te vjeter pa ashensor. Ofron  siperfaqe prej 82 m2 te organizuar ne: 1 kuzhine, sallon, 2 dhom...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-917-15L) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte ne nje kompleks te ri pallatesh. Kompleksi ju ofron siguri, administrim dhe kushte shume komode. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 70 m2...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-917-13L) Cmimi:700 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte bashkekohore si administrim, ashensor dhe hapesira te gjelberuara. Banesa ka siperfaqe prej 145m2 te organizuar ne sallon,...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane(TRR-917-4L) Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones se Saukut. Me nje siperfaqe prej 186.25 m2 banesa organizo...

Apartament 3+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane (TRR-917-2K) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re dhe te mirembajtur me ashensor. Banesa ka nje siperfaqe totale prej 140 m2 te organizuar ne: 1 sallon te ba...

Apartament 2+1 me qera prane Inxhinierise Se Ndertimit ne Tirane (TRR-917-1K) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zones 21 Dhjetori ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 5-te te nje godine te re me ashensor. Siperfaqja totale e ambientit eshte 90 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me kuzhinen, 2 dhoma g...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, (TRR-817-42a) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane, shume prane me rrugen Myslym Shyri. Pallat i ri dhe shume i preferuar, apartamenti pozicionohet ne katin e 8 te me nje pamje te hapur dhe te bukur te zones perreth. Siperfaqe e brendshm...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-817-40L) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati ju ofron kushte shume bashkohore per te banuar, siguri te larte, administrim dhe ashensor. ...

Apartament 1+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-817-38K) Cmimi:600 Euro

Apartament 1+1 me qera tek Qendra Kristal in Tirana. Hyrja ndodhet ne katin e 4-te te nje godine te re me ashensor. Hapesira ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 te organizuar ne: 1 kuzhine te bashkuar me nje mini-sallon, 1 d...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-817-35L) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Kongresi I Tiranes. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te vjeter pa ashensor por shume te mirembajtur. Banesa ka siperfaqe totale prej 200m2 qe ndahet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi,...

Vila 2-kateshe me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-914-43j)
Tirane,Albania

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall...

Cmimi:2500 euro

Vile 1 - kateshe me qera ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRR-914-44b)
Tirane,Albania

Vile me qera prane Optika Roma. Ndodhet buze rruge kryesore ne nje ...

Cmimi:950 Euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-215-29m)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne rrugen Kolombo ne Tirane.I pozicionuar ne ka...

Cmimi:119.000 Euro

Vile 1 - kateshe per shitje ne rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane (TRS-914-45b)
Tirane,Albania

Vile per shitje prane Optika Roma. Ajo ndodhet buze rruge kryesore ...

Cmimi:350.000 Euro

Vile rezidenciale me qera ne Lunder, Tirane (TRR-914-46j)
Tirane,Albania

Vila pozicionohet ne nje nga komplekset me moderne ne Tirane, larg z...

Cmimi:3500 euro