Magazine me qera ne Tirane ne zonen e Kasharit

ID TRR-817-23K
Lloji prones Magazine-Depo
Status Me Qira
Çmimi € 4000 Euro
Sipërfaqe m2 2000 m2
Lartesia 5
Shperndarja 0
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa AUtostrada Tirane-Durres Km 0

Magazine me qera ne autostraden Tirane-Durres km 0.

Magazina ka nje siperfaqe rreth 2000 m2 te cilat mund organizohen lehtesisht sipas deshires.

Ambienti ka nje pozicionim te favorshem duke u ndodhur buze rruges dytesore te autostrades duke mundesuar shume qarkullim gjate dites.

Ofrohet nje toke, dhe hapesire e njejte ngjitur me magazinen e cila mund te pershtatet lehtesisht per parking.

Magazina ofron uje dhe drita 24 ore non-stop dhe mundeson hyrjen dhe qarkullimin e te gjitha llojeve te auto-mjeteve.

Mund te jete vendi ideal kryesisht per depozitimin e lendeve te ndertimit.

Zona ka lehtesisht akses ne rrugen Dritan Hoxha, Teodor Keko etj.

 

Cmimi 2 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën