Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Vila me Qera ne Tirane

Vila 2-kateshe me qera pas Tirana East Gate, TEG ne Tirane (TRR-914-43j) Cmimi:2500 euro

Vile 2-kateshe me qera ne Lunder, Tirane.Vila shtrihet ne nje truall prej 302 m2, me siperfaqe ndertimi 186m2.Hapesirat jane te shfrytezuara mjaft mire ne dy kate, ku:-kati i pare perfshin sallonin e ndenjes, dhome e vecante gati...

Vile luksoze me qera afer qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-914-28a) Cmimi:3500 �

Vile luksoze me qera ne afersi te qendres tregtare TEG.Nje nga vilat me eksluzive dhe me modern ne Tirane dhe gjithashtu ne Shqiperi. Eshte ndertuar para 6 vitesh, e projektuar nga nje arkitekt i njohur francez. Siperfaqja to...

Vile 3 - kateshe me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-914-19b) Cmimi:2700 Euro

Vile me qera prane Liqenit Artificial. Ajo ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te preferuara nga te huajt. Vila ka nje siperfaqe prej 644 m2 ndertim dhe 800 m2 toke. Eshte e ndare ne tre kate, ne te cilen perfshihen...

Vile 4-kateshe me qera per zyra te Blloku i Ambasadave ne Tirane (TRR-914-8j) Cmimi:5000 euro

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Skenderbej ne Tirane. Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per zyra; ne qetesine dhe sigurine qe ofron Blloku i Ambasadave. Ka funksionuar me pare si ambasade, dhe eshte mjaft e pershtat...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-814-17j) Cmimi:1200 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Milan Shuflaj. Vila shtrihet ne nje truall prej 380m2, e ndertuar ne vitin 1998. Ka nje siperfaqe prej 340m2 ndertim te shperndare ne 3 kate, ku: -kati i pare dhe kati i dyte, 250m2, jane te...

Vile 3 kateshe me qera pas Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-714-25j) Cmimi:2000 euro

Vile 3 kateshe me qera ne rrugen Memo Bejko ne Tirane. Vila ndodhet ne brendesi te fshatit, pyllit te Parkut Kombetar si dhe ajrit te paster te zones. Ne kete zone jane ndertuar dhe vila te tjera rezidenciale, ku ju gjeni qetesine ...

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Sadik Petrela ne Tirane (TRR-714-17j) Cmimi:1500 Euro

Vile 3 kateshe me qera ne Tirane. Vila ndodhet ne nje lagje te vjeter dhe te qete te Tiranes, prane zones Vorri i Bomit, club Venue. Shtepia gjendet ne nje zone plot me vila, me ajer te paster dhe prane rruges kryesore. Ka ...

Vile 5-kateshe me qera ne rrugen Tre Vellezerit Kondi ne Tirane (TRR-714-8j) Cmimi:3000 euro

Vile 5-kateshe me qera pas Rezidences Amerikane ne Tirane. Kjo vile ndodhet ne nje lagje te njohur dhe te ndertuara plot me vila, ne koder te fshatit. Zona eshte mjaft e qete dhe vitet e fundit eshte zhvilluar dhe populluar nga sht...

Vile 3 - kateshe me qera te rrethrrotullimi i Saukut ne Tirane (TRR-714-5b) Cmimi:1200 Euro

Vile 3 – kateshe me qera te rrethrrotullimi ne Sauk ne Tirane. Vila ndodhet prane rruges kryesore Herman Gmeiner, ne nje shume te zone te qete vetem 4 km larg qendres se Tiranes. Ka nje siperfaqe ndertim prej 200 m2 te ndare ...

Vile rezidenciale 3 - kateshe me qera prane Casa Italia ne Tirane (TRR-614-12b) Cmimi:3800 Euro

Vile 3 – kateshe moderne me qera ne rrugen 29 - Nentori ne Tirane. Vila ndodhet buze rruge kryesore prane Casa Italia ne Tirane.  Pozicioni I viles eshte teper favorshem per bizneset pasi ka akes ne autostraden Tirane &n...

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-219-30L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:530.440 Euro.

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne Tirane (TRR-219-31S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane qendres Kristal, ne rrugen Tish Dahia, ...

Cmimi:320 Euro

Apartament modern 3+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane (TRR-219-32L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne kat...

Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Unazes se Re ne Tirane (TRS-219-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sokrat Miho ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:80.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne Tirane (TRS-219-34S)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Teodor Keko, ne rrugen Milto ...

Cmimi:62.000 Euro