Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-318-30R) Cmimi:850 Euro

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Siperfaqja totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te perfshire, 2 dho...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-318-23R) Cmimi:270 Euro

Apartament me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me hapesire te ...

Apartamente 1+1 me qera ditore ne rrugen Teodor Keko ne Tirane (TRR-318-20R) Cmimi:35 Euro

Apartamente me qera ditore prane rruges Teodor Keko ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Milto Sotir Gura ne Tirane. Siperfaqja totale prej 50 m2 e secilit eshte e organizuar ne nje dhome n...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-318-15d) Cmimi:350 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tualet dhe dy b...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-318-14R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Myslym Shyri, prane kryqezimit te 21 Dhjetorit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja totale prej 85 m2 eshte e organizuar n...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane, (TRR-318-11d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 144 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apa...

Apartament 2+1 per qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-318-9d) Cmimi:650 Euro

Apartament 2+1  me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine , dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy tualete,...

Apartament 3+1 me qera ne prane Rruges Sami Frasheri ne Tirane (TRR-318-3L) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter por shume te mirembajtur prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale prej 150m2 organizohet ne dhome ndenje sebashk...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-318-2R) Cmimi:1100 Euro

Apartament me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ne rrugen Sami Frasheri. Siperfaqja totale prej 137 m2 eshte e organizuar ne 1 dhome ndenje me hapesire te bollshme, 3...

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane, (TRR-318-1d) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja totale e apartamentin eshte 183 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, tre ...

Apartament dupleks me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-73R) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor qe orientohet me pamja per nga pjesa e qytetit te Tiranes. Siperfaqja totale prej 125 m2 esht...

Apartament 2+1 me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-72R) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Kodra e Diellit. Siperfaqja e brendshme prej 100 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me kuzhine te per...

Zyre me qera ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane (TRR-317-27L)
Tirane,Albania

Ambient zyre me qera shume prane rruges Sami Frasheri. Ndodhet ne k...

Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-413-2)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 ne shitje prane Zogut te Zi ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:58.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRS-413-3)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje perballe gjimnazit “Qemal Stafa&rdquo...

Cmimi:75.000 euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane (TRR-413-4)
Tirane,Albania

Apartament duplex ne rrugen e Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhe...

Cmimi:550 euro

Apartament luksoz 2+1 ne shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-413-5)
Tirane,Albania

Apartament luksoz ne shitje prane ish Ekspozites “Shqiperia So...

Cmimi:220.000 euro