Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1 + 1 me qera prane liqenit Artificial te Tiranes (TRR-615-28b) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera te Nobis Center ne Tirane.  Banesa ndodhet ne katin e 3-te me siperfaqe prej 75 m2. Ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, ballkon, koridor dhe tualet. Shtepia eshte plotesisht e mobi...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane (TRR-615-27m) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks  me qera tek Kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi me cilesi te larte ndertimi. Me siperfaqe 197 m2 esht...

Apartament 1 + 1 me qera ne qender te Tiranes (TRS-615-26b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane Muzeut Historik Kombetar ne Tirane. Ndodhet  ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges kyresore. Pallati ofron siguri dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sa...

Apartament 3+1 me qera tek Komuna Parisit ne Tirane (TRR-615-24m) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Kompleksi Kika ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-615-21m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Abdyl Frasheri. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Me siperfaqe 70 m2 ofron : sallon, kuzhine, 2 dhoma, tualet, ballkon dhe depo. Nje nga dhomat eshte e pamobiluar me ...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-615-20b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri me kamera 24-re, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sall...

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-615-17m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri pa ashensor. Me siperfaqe 140 m2 ofron : sallon ,zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone, dhe zone la...

Apartament 2 + 1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-615-10b) Cmimi:950 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri prane rrruges kryesore. Pallati eshte i survijuar me kamera e roje 24- ore duke ofruar ashensor dhe administrim. Apar...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-615-8b) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri prane Mullirit te Vjeter. Pallatin e kane ndertuar nje nga firmat me te mira ne vend dhe ka ndertim teper cilesor. Ofron sig...

Apartament 3+1 me qera tek Zogu i Zi ne Tirane ( TRR-615-7m) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne TIrane, tek Zogu i Zi. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 125 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi ,2 tualete, 2 ballkone. Nepermjet nje ndarje me...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-615-3d) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe 128 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone....

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-615-2m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parisit. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi. Me nje siperfaqe 102 m2 ofron: sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ball...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-118-55R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:68.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRS-218-5L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:95.000 Euro

Dyqan per shitje prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-118-41L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne k...

Cmimi:182.000 Euro

Toke per shitje ne Autostraden Lushnje-Fier (LUS-118-1R)
Lushnje,Albania

Toke per shitje ne afersi te Lushnjes, ne autostraden Lushnje-Fier. ...

Cmimi:74.980 Euro

Toke per shitje prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRS-118-42L)
Tirane,Albania

Toke per shitje ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Pozicionohet buze ...

Cmimi:290.000 Euro