Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3 + 1 me qera prane kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-915-47b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje vile 3-kateshe prane rruges kryesore. Banesa ka hyrje te vecante nga katet e tjera dhe ka nje siperfaqe prej 180 m2. Ndahet ne sallon te ma...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane ( TRR-915-45m) Cmimi:800 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. ...

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-915-41b) Cmimi:650 Euro

Apartament modern me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje nga komplekset me te reja ne kete zone. Kompleksi ofron administrim ,siguri me kamera e roje 24-ore dhe mundesi per parkim makine ne garazhd...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane (TRR-915-33m) Cmimi:750 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje siperfaqe 128 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon ne fo...

Apartament 1+1 me qera prane Fakultetit Eknomik ne Tirane (TRR-915-31d) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 90 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, dhome gjumi, tualet, ballkon, verande. ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-915-30m) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Tirane, tek rruga e Kavajes. Apartamenti pozicionohet ne katin e 11-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 72 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet. Palla...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Selvise ne Tirane ( TRR-915-28m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Tafaj ne Tirane. Pozicionohet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 94 m2 ofron: sallon, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet. Dhoma e dyte mund te sherbeje s...

Apartament 3 + 1 me qera ne zonen se Bllokut ne Tirane (TRR-915-27b) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Gjithashtu ai pozicionohet ne zonen me qendrore te Bllokut vete...

Apartament dupleks me qera prane stadiumit Selman Stermasi ne Tirane (TRR-915-26d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. Me siperfaqe 110 m2 ne forme dupleksi i organizuar ne 2 kate. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues pa ashensor. Ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje,...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane (TRR-915-25b) Cmimi:1200 Euro

Apartament modern me qera prane Liceut Artistik Jordan Misja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit. Pallati ofron siguri te larte me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. G...

Apartament 1+1 me qera afer Stadiumit Qemal Stafa ne Tirane , (TRR-915-24k) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Dervish Hima , prane stadiumit Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri dhe shume te mirembajtur afer me shume pika kyce te Tiranes. Me nje siperfaqe te brendshme p...

Apartament 2 + 1 me qera prane liqenit Artificial ne Tirane (TRR-915-18b) Cmimi:600 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks te ri pallatesh, prane rruges kryesore. Kompleksi ju ofron kend lojerash per femije, hapesira te gjelberuara, siguri maksimale 24...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-713-13)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Cmimi:250 euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane (TRR-713-14)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera pas Stadiumit Dinamo ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:370 euro

Apartament 2+1 ne shitje prane Spitalit "Nene Tereza " ne Tirane (TRS-713-15)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:620 euro/m2

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRS-713-16)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:820 euro/m2

Apartament tripleks me qera te Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-1016-29L)
Tirane,Albania

Apartament tripleks me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti p...

Cmimi:2500 Euro