Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Kombetar ne Tirane (TRR-815-8m) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile me hyrje te vecante. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon, verande....

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-815-4b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillimin e rruges Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Apartamenti eshte papafingo dhe ka nje siperfaqe prej 75 m2 e cila ndahet ne sallon, kuzhine te vecua...

Apartament 1 + 1 me qera prane zones se Don Boskos ne Tirane (TRR-815-2b) Cmimi:250 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri pallatesh prane rruges Don Boskos. Kompleksi ofron administrim, siguri dhe vende per parkim makine ne garazhd me pagese ekst...

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-715-48m) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 120 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma, 2 ballkone, tualet....

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-715-47E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 90 m2 organizohet ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje tualet dhe nje verande. ...

Apartament 2+1 me qera tek Ekspozita ne Tirane (TRR-715-45m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 105 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone d...

Apartament 2 + 1 me qera te Shallvaret ne Tirane (TRR-715-44b) Cmimi:500 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe pr...

Apartament 1 + 1 me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-715-40b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te ndare ne sallon s...

Apartament 1 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-715-39b) Cmimi:200 Euro

Apartament me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat ekzitues buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 65 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, tualet dhe korid...

Apartament 2 + 1 me qera prane bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-715-34b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Maliq Muco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te vjeter prane rruges kryesore. Pallati ofron administrim dhe pozicionohet ne nje lagjet me te vjetera e te qeta te Tiranes. Banesa o...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane (TRS-715-33b) Cmimi:500 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Gridor Heba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi matrimoniale, ...

Apartament 1+1 me qera tek Liqeni Artificial ne Tirane (TRR-715-31m) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit , prane Liqenit Artificial dhe prane te gjitha sherbimeve per nje jete k...

Apartament 1+1 me qera prane Prokurorise se Tiranes (TRR-416-6K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Apar...

Cmimi:250 euro

Apartament 2+1 me qera shume prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane (TRR-416-8K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Apartament...

Cmimi:400 euro

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-416-9K)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamen...

Cmimi:600 euro

Dyqan me qera prane Sheshit Rilindja ne Tirane (TRR-416-10K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Dyqani ndo...

Cmimi:200 Euro

Dyqan per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-416-11K)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kjo prone ndodhet n...

Cmimi:42.000 Euro