Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-415-56m) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne bulevardin Zog I ne Tirane. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te qytetit. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Me pozicionim qendror dhe prane te gjitha sherbimeve t...

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Kavajes ne Tirane (TRR-415-54m) Cmimi:370 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe lokalizohet prane me qendren e qytetit. Me nje siperfaqe prej 89 m...

Apartament modern 3+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane (TRR-415-50m) Cmimi:1500 Euro

Apartament modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh me cilesi te larte ndertimi dhe mjaft prestigjoz ne kryeqytet. Me nje siperfaqe prej 155 m2 ofron: korridor, sallon ...

Apartament 2+1 me qera tek stadiumi Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-47m) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor me cilesi te larte ndertimi. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara te Tiranes prane me Ambasaden Ameri...

Apartament 3 + 1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-415-36b) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 150 m2 te ndare ne sall...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Komuna e Parisit ne Tirane (TRR-415-35m) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-te te nje vile te ndertuar rishtazi, me hyrje te vecante. Ndodhet ne katin e fundit te viles ne forme papafingo me tavane druri....

Apartament 1+1 me qera tek Pazari i Ri ne Tirane (TRR-415-32m) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Pallati lokalizohet ne nje zone te qete e te preferuar te qytetit prane qendres dhe te gjitha sherbimeve te nevojshme. ...

Apartament 2 + 1 me qera prane rruges Qemal Stafa ne Tirane (TRR-415-29b) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane tregut te Pazarit te Ri. Pallati ofron siguri, ashensor dhe administrim. Banesa ka siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sall...

Apartament 1 + 1 me qera prane bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRR-415-28b) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane kujdesit nga klientit CEZ. Pallati eshte nje nga me te miret e zones e ndertuar me shume cilesi dhe kujdes te vecante. Ai ...

Apartament 3+1 me qera ne Bllok ne Tirane (TRR-415-26m) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Lokalizohet ne nje nga zonat me te preferuara ne Bllok dhe ofron akses ne te gjitha pikat kyce te qytetit. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Me nje...

Apartament 1 + 1 me qera prane rruges se Durresit ne Tirane (TRR-415-25b) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ish Ambasades Jugosllave. Pallati ofron ashensore dhe administrim. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 60 m2 te nda...

Apartament 2 + 1 me qera prane Parkut Kombetar te Tiranes (TRR-415-16b) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 2-kateshe prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe 2 ba...

Apartament 3+1 per shitje ne Linze, Tirane (TRS-1217-60R)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne Linze, Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati...

Cmimi:110.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane, (TRS-1217-59d)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti nd...

Cmimi:75.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-1217-61R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Ullishtes ne Tirane. Apartamenti ndo...

Cmimi:400 Euro

Hotel per shitje ne plazhin e Malit te Robit ne Durres, (DRS-1217-3d)
Durres,Albania

Hotel  per shitje ne zonen e Golemit ne Durres. Hoteli ka nje ...

Cmimi:1.300.000 Euro

Ambiente per zyra me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane, (TRR-1217-63d)
Tirane,Albania

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne kati...

Cmimi:500 Euro