Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-715-30d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hajdar Hidri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 101 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti eshte i ...

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-715-27d Cmimi:850 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne model papafingo. Me nje siperfaqe totale 360 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRR-715-15m) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Drejtorise se Policise ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat eksistues . Apartamenti ofron: sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti ofron te gjitha kushtet per nje jete komode...

Apartament 1 + 1 me qera prane kompleksit Vizion Plus ne Tirane (TRR-715-9b) Cmimi:330 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri te ndertuar kohet e fundit. Pallati ofron sheshpushim te gjelberuar per banoret qe jetojne aty, cilesi shume te larte ndertimi, ad...

Apartament 2+1 me qera tek Komuna e Parist ne Tirane (TRR-715-1m) Cmimi:750 Euro

Apartament dupleks me qera tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10 –te  te nje pallati te ri me ashensor. Pallati eshte pjese e nje kompleksi te njohur prane te gjitha sherbimeve te nevojshme . ...

Apartament ne forme vile me qera ne zonen e Lundres , Tirane , (TRR-615-56a) Cmimi:1700 Euro

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.Apartamenti ka formen e nje vile me hyrje te vecante dhe me nje siperfaqe totale prej 600 m2 ku 161 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe rreth 43...

Apartament 1+1 me qera ne qender te Tiranes ( TRR-615-55m) Cmimi:500 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Kostandin Kristoforidhi  ne Tirane. Pozicionohet ne katin  e 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Lokalizohet ne nje prej zonave me te preferuara dhe  me qendrore te kryeqytetit....

Apartament 2 + 1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-615-54b) Cmimi:320 Euro

Apartament me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues perballe Cirkut Kombetar. Banesa eshte papafingo dhe ka siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, kor...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-615-53m) Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Tirane, ne rrugen Pjeter Budi. Pozicionohet ne katin  e 2-te te nje vile ne nje zone te qete te qytetit. Me siperfaqe 150 m2 ofron: sallon, kuzhine e vecuar me zone ngrenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko, e pershtatshme per zyra , Tirane (TRR-615-47a) Cmimi:400

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati te sapo perfunduar perballe me kompleksin Vizion Plus. Ka nje siperfaqe prej 113 m2 dhe ofron pjesen e sallonit,pjesen e kuzhine...

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane (TRS-615-44b) Cmimi:320 Euro

Apartament modern me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 72 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, koridor dhe tualet. Mobil...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-615-42m) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 90 m2 ofron : sallon, zone ngrenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet. Ngrohje / ftohje m...

Apartament 2+1 me qera te zona e Bllokut ne Tirane (TRR-916-45L)
Tirane,Albania

Apartament  2+1 me qera ne rrugen Brigada VIII. Apartamenti &n...

Cmimi:500 Euro

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane , (TRR-916-46a)
Tirane,Albania

Apartament dupleks me qera te rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. ...

Cmimi:700

Apartament dupleks me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-916-48L)
Tirane,Albania

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut, ne rrugen Brigada VIII...

Cmimi:4.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Myslym SHyri ne Tirane (TRS-916-49K)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apa...

Cmimi:97.200 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-916-50K)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:65.000 euro