Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane, (TRR-418-46d) Cmimi:550 Euro

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa, mbi pasticeri Venezia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfae prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tual...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Selvise ne Tirane (TRR-418-45L) Cmimi:290 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 85 m2 organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, korridor, tual...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane, (TRR-418-34d) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet. ...

Apartament 1+1 me qera ne Zogun e Zi ne Tirane (TRR-418-28L) Cmimi:450 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Ring Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati eshte i ri, shume i mirembajtur dhe ofron administrim dhe 2 ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 6...

Apartament 1+1 me qera prane Kompleksit Dinamo ne Tirane (TRR-418-23L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Liman Kaba ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 60 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet, ...

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane (TRR-418-20L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Residenca ndodhet ne afersi te zones se Saukut dhe eshte e ndertuar me nje kujdes te vecante duke siguruar per te gjithe banoret sigurine, qetesine, argetimin dhe gjelberimin e duhur....

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-19L) Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane zones se Saukut. Me nje siperfaqe prej 186.25 m2 banesa organizohet ne kete menyre: Sallon se bashku me vendi...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-418-16L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe&nb...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-418-14d) Cmimi:350 Euro

Apartamenti 3+1 me qera ne rugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-418-13L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet...

Apartament 3+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-418-10L) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Siperfaqja e baneses eshte 144 m2 dhe organizohet si me poshte: Sallon se bashku me ambientin e ngr...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-418-5a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me siperfaqe 125 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon i madh me pamje t...

Apartamente per shitje ne nje kompleks te ri ne Vlore, (VLS-212-2)
Vlore,Albania

Nje kompleks i ri ne Vlore ju ofron 3 apartamente per shitje me perm...

Cmimi:600 /m2

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-212-7)
Tirane,Albania

Ky apartament eshte nje okazion brilant per te pasur nje shtepi te n...

Cmimi:700

Apartament 2+1 per shitje rruga H.Myshketa ne Durres, (DRS-212-1)
Durres,Albania

Apartament per shitje ne Durres, me siperfaqe 80 m2 ju ofron soxhior...

Cmimi:55.000

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-8)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Elbasanit perballe me Ambasaden Ameri...

Cmimi:400

Apartament 2+1 me qera tek rruga e Elbasanit ne Tirane , (TRR-212-9)
Tirane,Albania

Apartament me qera tek rruga e Elbasanit ne nje kompleks te ri palla...

Cmimi:550