Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Vizion + ne rrugen Don Bosko ne Tirane, (TRR-1018-21d) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 per qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 73 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet, dy ballkone dhe koridor. ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-1018-16E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino, shume prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Siperfaqja prej 130 m2 organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, nje korri...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1018-11L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shkelqim Fusha ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ne krahe te rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 112 m2 i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzh...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1018-10L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 75 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi matrimoniale, tual...

Apartament 1+1 me qera prane Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-9E) Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli, pas Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile te sapondertuar. Ka hyrje te vecuar. Siperfaqja eshte 50 m2 dhe organizohet ne nje sallon, nje dhome gj...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-8d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet i mo...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-1018-7d) Cmimi:470 Euro

Apartament 3+1 me qera ne prane rruges se Ambasadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 116 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Zogut te Zi ne Tirane (TRR-1018-6E) Cmimi:280 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli prane zones se Zogut te Zi, ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile te re te sapondertuar.  Banesa ka hyrje te vecuar. Ka nje siperfaqe prej 40 m2 dhe perfshin nje dho...

Apartament 1+1 me qera tek zona e Pallatit te Sportit Asllan Rusi ne Tirane (TRR-1018-5E) Cmimi:330 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Mic Sokoli ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Ka hyrje te vecuar. Siperfaqja eshte 70 m2. Hapesira e brendshme organizohet ne nje sallon, nje dhome gjumi, nje korridor dhe nje tualet....

Apartament 3+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-918-54E) Cmimi:400 Euro

Apartament 3+1 prane rruges se Kavajes dhe zones se 21 Dhjetorit ne Tirane. Ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 126 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe nje kuzhine e perbashket, 3 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Brrylit ne Tirane (TRR-918-53L) Cmimi:320 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 125m2, te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-918-52E) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 i adaptuar ne 3+1, me qera ne rrugen Frederik Shiroka, prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe pr...

Apartament 2+1 me qera prane bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-615-17m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjin Bue Shpata ne Tirane. Pozicio...

Cmimi:300 Euro

Toke dhe ndertese 3 - kateshe per shitje ne zonen e Mulletit ne Tirane (TRS-615-18b)
Tirane,Albania

Toke dhe ndertese per shitje ne Mullet. Pozicionohet buze rruge kry...

Cmimi:550.000 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane zones se Unazes se Re ne Tirane (TRS-715-17b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Astrit Losha ne Tirane. Pozicionohe...

Cmimi:51.000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-615-19m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne fillim te rruges Nikolla Lena ne Tirane....

Cmimi:130.000 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-615-20b)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin ...

Cmimi:350 Euro