Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-418-19L) Cmimi:1400 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane zones se Saukut. Me nje siperfaqe prej 186.25 m2 banesa organizohet ne kete menyre: Sallon se bashku me vendi...

Apartament 2+1 me qera afer rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-418-16L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndre Mjeda ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 70 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor dhe&nb...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-418-14d) Cmimi:350 Euro

Apartamenti 3+1 me qera ne rugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 133 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-418-13L) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te nje pallati te ri, shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 110 m2 eshte e organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet...

Apartament 3+1 me qera ne Komunen e Parisit ne Tirane (TRR-418-10L) Cmimi:550 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Osman Myderizi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te ne nje pallat te ri buze rruge kryesore. Siperfaqja e baneses eshte 144 m2 dhe organizohet si me poshte: Sallon se bashku me ambientin e ngr...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane , (TRR-418-5a) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges se Elbasanit ne Tirane. Pozicionohet ne pallat te ri, ne katin e katert. Me siperfaqe 125 m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon i madh me pamje t...

Apartament 2+1 me qera prane sheshit Wilson ne Tirane, (TRR-418-4a) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri ne rrugen kryesore shume prane me zonen e Bllokut dhe me sheshin Wilson. Me nje siperfaqe prej 108 m2 ndahet ne sallon, kuzhine n...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Konferenca e Pezes ne Tirane, (TRR-318-77d) Cmimi:155 Euro

Apartament me qera prane Birra Tiranes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualet. Ofrohet i mobiluar me ...

Apartament 1+1 me qera prane zones se Ali Demit ne Tirane (TRR-318-62L) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe totale prej 65m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dh...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-318-60R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Siperfaqja totale prej 84 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me kuzhine te pe...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-318-59R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te pajisur me ashensor ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Siperfaqja totale prej 80 m2 eshte e organizuar ne nje sallon...

Apartament 2+1 me qera tek Qendra Kristal ne Tirane, (TRR-318-55d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndrek Luca ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 99 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualet, ballkon dhe koridor. ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-513-30)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Polic...

Cmimi:600

Apartamente ne shitje ne zonen e plazhit ne Durres (DRS-613-1)
Durres,Albania

Apartamente ne shitje ne zonen e plazhit ne Durres (DRS-513-1) Apar...

Cmimi:400 - 500 euro/m2

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane (TRR-513-31)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera te Libri Universitar ne Tirane. Apartamenti ...

Cmimi:600 euro

Dyqan me qera prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRR-1016-20K)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani ndodhet...

Cmimi:3500 euro

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial te Tiranes. (TRR-513-32)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ndreko Rino ne Tirane. Apartamenti...

Cmimi:600 euro