Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera afer rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-718-22E) Cmimi:370 Euro

Apartament me qera ne rrugen Besim Imami, e cila ndodhet afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Siperfaqja e apartamentit eshte 95 m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome ndenje dhe ngrenie, nje korridor, dy...

Apartament 4+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane, (TRR-718-21d) Cmimi:600 Euro

Apartament 4+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Nodhet ne katin e gjashte dhe te fundit te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe dy veranda 115 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane, (TRR-718-20d) Cmimi:700 Euro

Apartament me qera ne rrugen Bilal Sina ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, tulaet dhe koridor. Aparta...

Apartament 3+1 modern me prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-718-16d) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. SIperfaqja e apartamentit eshte 231 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi,  ballkon ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-718-14L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri pa ashesor, prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjum...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik, ne Tirane (TRR-718-13E) Cmimi:500 Euro

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Botanik, ne Tirane.  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti eshte i mobiluar ken...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut ne Tirane (TRR-718-12L) Cmimi:1300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne Rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Pozocionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri qe ofron kushte moderne. Me siperfaqe totale prej 186 m2 organizohet ne sallon se bashku me vendin e ngrenies, kuzhine t...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-718-9d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Isa Boletini ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 94 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. Apartamenti ofrohe...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane, (TRR-718-6d) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera pranu parkut Rinia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tretete nje vile. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet plotes...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane, (TRR-718-5d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Reshit Collaku  ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile. Siperfaqja e apartamentit eshte 90 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet, depo dhe ballkon. ...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-718-1d) Cmimi:1000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te sapondertuar. Siperfaqja e apartamentit eshte 120 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tre ball...

Apartament 1+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-47d) Cmimi:550 Euro

Apartament 1+1 me qera me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje residence. Ka nje siperfaqe totale prej 84.4 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe dep...

Dyqan per shitje ne zonen e Freskut ne Tirane (TRS-517-35L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Shefqet Kuka ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Cmimi:56.000 Euro

Zyre me qera ne qender te Tiranes, (TRR-517-36d)
Tirane,Albania

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet...

Cmimi:1960 Euro

Vile dy kateshe per shitje prane rruges Vath Turja ne Durres, (DRS-517-2d)
Durres,Albania

Vile dy kateshe per shitje ne Durres. Vila ka nje siperfaqe trualli...

Cmimi:200.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane Gjimnazit Asim Vokshi ne Tirane (TRS-517-37L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Pozicion...

Cmimi:195.000 Euro

Apartament 1+1 me qera te kompleksi Vizion Plus ne Tirane , (TRR-517-38a)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera tek kompleksi Vizion Plus kulla 2, rruga Don ...

Cmimi:350 Euro