Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane (TRR-618-15L) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Apartamenti ofron siperfaqe banimi prej 130 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, ...

Apartament dupleks per qera prane Liqenit Artificial ne Tirane, (TRR-618-13d) Cmimi:1200 Euro

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi te ri me duplekse dhe apartamente. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne : Kati i pare sallon, kuzhi...

Apartament 3+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-618-12L) Cmimi:1100 Euro

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit. Ofron siperfaqe te brendshme prej 156 m2 te organzuar ne sallon sebashku me a...

Apartament 3+1 me qera prane qendres tregtare TEG ne Tirane, (TRR-618-11d) Cmimi:1200 Euro

Apartamenti 3+1 me qera ne zonen e Lundres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje rezidence me vila dhe apartamente. Siperfaqja totale eshte 170 m2 e shperndare ne sallon, kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor, dy tuale...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-618-9T) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 91 m2 dhe veranda ka nje siperfaqe prej 54 m2. Organizohet ne sallon, kuzhin...

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane , (TRR-618-8a) Cmimi:1500 Euro

Apartament me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne nje pallat te ri dhe modern, ne katin e 8-te me pamje te zones perreth. Siperfaqe e brendshme prej 153 m2 shperndahet ne sallon te madh, kuzhi...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane , (TRR-618-4L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane rruges Myslym Shyri, ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri, buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen...

Apartament 1+1 me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRR-618-4L) Cmimi:320 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane Fakultetit te Shkencave te Natyres. Banesa ka siperfaqe prej 73 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar,  dhome...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane, (TRR-518-68d) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit eshte 96 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, tualet dhe dy ballkon...

Apartament 2+1 me qera prane Fakultetit Ekonomik ne Tirane (TRR-518-61E) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera, pjese e nje vile me oborr privat dhe hyrje private. Apartamenti pozicionet ne katin e dyte, ne rrugen Hysen Cino, prane Fakultetit Ekonomik. Ka nje siperfaqe 140 m2 te pergjithshme, ku siperfaqja e brendshme...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-518-60L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 113 m2 mjafte mire te shfrytrezuar ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 ...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane, (TRR-518-59d) Cmimi:650 Euro

Apartament 1+1 me qera prane pasticeri Venecia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentit 124 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dhome gjumi matrimonial, garderobe, dy ballkone dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-419-12L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:330 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Concord ne Tirane (TRS-419-13S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres Concord, ne rrugen Abdyl Paj...

Cmimi:50.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane (TRS-419-14S)
Tirane,Albania

Vile 2 kateshe per shitje ne zonen e Don Boskos, ne rrugen Shahin Ma...

Cmimi:250.000 Euro

Apartament 2+1 me qera prane zone se Selvise ne Tirane (TRR-419-15T)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne k...

Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRR-419-16S)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera prane rruges 5 Maji, ne rrugen Abdyl Pajo ne ...

Cmimi:180 Euro