Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament dupleks me qera te Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-73R) Cmimi:550 Euro

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor qe orientohet me pamja per nga pjesa e qytetit te Tiranes. Siperfaqja totale prej 125 m2 esht...

Apartament 2+1 me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-218-72R) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera prane rezidences Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Kodra e Diellit. Siperfaqja e brendshme prej 100 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me kuzhine te per...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-218-70L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1+1 me qera shume prane Parkut Kombetar te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallatit te ri te sapoperfunduar prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe banimi prej 87.8 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, dhom...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-218-69d) Cmimi:1200 Euro

Apartament 2+1 prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin enente  te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuhzin, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete. Apartam...

Apartrament 2+1 me qera prane rruges se Barrikadave ne Tirane (TRR-218-67L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Zenel Baboci ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te sapoperfuanduar prane rruges kryesore. Me siperfaqe totale 84m2 ndahet ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tuale...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane, (TRR-218-62d) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 per ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone dhe 2 tualete. Apa...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Farkes ne Tirane (TRR-218-60R) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile qe eshte perfunduar se fundmi. Siperfaqja totale prej 150 m2 eshte e organizuar n...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane, (TRR-218-57d) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera prane qendres Globe ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 93 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor. Aparta...

Apartament 1+1 me qera prane zones se ATSH-se ne Tirane (TRR-218-53L) Cmimi:300 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Fadil Rada ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri por pa ashensor buze rruge kryesore. Me siperfaqe totale prej 140m2 organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, 2 tualet...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-218-51d) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e apartamentin eshte 136 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, 3 dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe 2 tualete....

Apartament me qera ne zonen e Farkes ne Tirane (TRR-218-49R) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera ne Farke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfunduar se fundmi. Siperfaqja totale perbehet prej 150 m2 dhe perfshin 1 sallon me kuzhine te perfshire, 2 dhoma gjumi, 1 paradhome ne hyr...

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-218-48R) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane Kishes Katolike ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ri ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Siperfaqja totale prej 115 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me ku...

Vile luksoz me qera tek Long Hill Residence ne Lunder , (TRR-517-29a)
Tirane,Albania

Vile luksoze me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne Tiran...

Cmimi:5000 Euro

Apartament 1+1 me qera prane zones se Liqenit Artificial ne Tirane (TRR-517-30L)
Tirane,Albania

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:250 Euro

Dyqan me qera ne ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-517-32L)
Tirane,Albania

Dyqan me qera prane qendres se Tiranes. Me nje siperfaqe totale pre...

Cmimi:1700 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane Qendres se Tiranes (TRS-517-33L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Pozici...

Cmimi:113.400 Euro

Apartament 1+1 me qera prane Shkolles Sami Frasheri ne Tirane (TRR-517-31L)
Tirane,Albania

Apartament me qera rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne aktin...

Cmimi:300 Euro