Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-46R) Cmimi:1200 Euro

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne 1 sallon me hapesire te bollshme d...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-218-43R) Cmimi:250 Euro

Apartament me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile ne rrugen Fiqiri Basha prane rruges Don Bosko ne Tirane. Siperfaqja totale prej 100 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me n...

Apartament 1+1 me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane, (TRR-218-36d) Cmimi:350 Euro

Apartament 1+1 me qera ne kompleksin Magnet ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 66.2 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, tualet dhe koridor. Ap...

Apartament dupleks me qera ne qender te Tiranes, (TRR-218-33d) Cmimi:400 Euro

Apartament dupleks me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter me ashensor. Ka nje siperfaqe te prej 93 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, tualet, ballkon qe ndodh...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kosovareve ne Tirane (TRR-218-30R) Cmimi:500 Euro

Apartament me qera prane rruges se Kosovareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Siperfaqja totale prej 100 m2 eshte organizuar ne 1 dhome ndenje, 1 dhome ga...

Apartament 2+1 me qera prane Parkut Rinia ne Tirane, (TRR-218-28d) Cmimi:450 Euro

Apartament 2+1 ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja e apartamentit eshte 100 m2 dhe eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen 3 Vellezerit Kondi ne Tirane, (TRR-218-25T) Cmimi:800 Euro

Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje vile tre kateshe. Ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine,  tre dhoma gjumi, tualet dhe ballkon te m...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane (TRR-218-15R) Cmimi:340 Euro

Apartament me qera ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri ne rrugen Osman Myderizi. Siperfaqja totale prej 120 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine, tre d...

Apartament 2+1 me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-218-14L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 95m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet dhe 2 b...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-218-13R) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Siperfaqja totale prej 125 m2 eshte e organizuar ne nje dhome ndenje me kuzhine te perfs...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane (TRR-218-10R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Him Kolli. Siperfaqja totale prej 84 m2 eshte e organizuar ne nje sallon me hapesire te bollshme dhe kuzhine...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-218-8R) Cmimi:350 Euro

Apartament me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor perballe me Kompleksin Vizion Plus. Siperfaqja totale prej 110 m2 organizohet ne nje dhome ndenje me hapesire t...

Dyqan per shitje ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRS-1014-39b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.Ndodhet ne katin e...

Cmimi:220.000 Euro

Apartament ne shitje te Pallatet Agimi ne Tirane (TRS-1014-40j)
Tirane,Albania

Apartament ne shitje ne zonen e ish Bllokut.Banesa ndodhet ne nje ng...

Cmimi:179.200 Euro

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen 5 Maji ne Tirane (TRS-1014-41j)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje prane Concord Center ne Tirane.Banesa ndodh...

Cmimi:600 euro/m2

Vile 4 kateshe me qera per zyra prane rruges se Dibres ne Tirane (TRR-1014-42j)
Tirane,Albania

Vile 4 kateshe per zyra me qera prane Medresese ne Tirane.Vila ndodh...

Cmimi:1700 euro

Vile 4 kateshe ne shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane (TRS-1014-43j)
Tirane,Albania

Vile 4 kateshe ne shitje prane Medresese ne Tirane.Vila shtrihet ne ...

Cmimi:600.000 euro