Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Toke per shitje mbas qendres tregtare TEG ne Lunder, Tirane, (TRS-1113-12) Cmimi:55.000 Euro

Toke per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Kjo toke pozicionohet ne nje vend shume te favorshem per banese duke qene se ndodhet shume afer residencave te vilave te kesaj zona dhe direkt mbas qendres tregtare TEG. Me nje sipefaqe...

Vile per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane , (TRS-1113-12) Cmimi:200.000 �

Vile2 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane. Vila pozicionohet mbas qendres tregtare TEG , e cila eshte e njohur per residencat e shumta te vilave. Ka nje sipefaqe totale prej 500 m2 ku 125 eshte bazament i baneses , sipe...

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRR-1113-11) Cmimi:350 euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 65 m2. Shtepia eshte rikonstruktuar dhe punuar me kujdes te vecante. Gjithcka ne te eshte pothu...

Apartament 1+1 per shitje afer ish Ekspozites ne Tirane , (TRS-1113-10) Cmimi:90.000

Apartament per shitje ne ne Bulevardin Zhan D Ark ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje kompleks te ri banimi ngjitur me Gjykaten e Tiranes. Ne katin e dyte te ketij kompleksi me nje siperfaqe prej 73 m2 duke ofruar sallon nde...

Apartament 2+1 me qera te Stacioni i Trenit ne Tirane (TRR-1113-9) Cmimi:700 euro

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje nga pikat kyce qe lidh me te gjitha rruget e Tiranes. Ndodhet ne katin e X-te te banimit, te nje pallati te ri, me ashensore dh...

Vile 3 kateshe me qera prane rruges Ali Demi ne Tirane (TRR-1113-8) Cmimi:6000 euro

Vile 3-kateshe me qera ne rrugen Ali Shefqeti ne Tirane. Vile eshte ndertuar ne vitin 1994 me dokumenta te rregullta pronesie. Aktualisht ajo shtrihet ne nje oborr te madh rreth 1000 m2. Shtepia pozicionohet 20 m larg rruge...

Apartament luksoz me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-1113-7) Cmimi:2800

Apartament dupleks teper modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes dhe mund te themi nje nga apartamentet me luksoze me pamje te mrekullueshme nga ky qytet. Me nje siperf...

Apartament 1+1 ne shitje te ish Uzina Enver ne Tirane (TRS-1113-6) Cmimi:68.800 Euro

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te dhe te njohur te qytetit. Pozicionohet pas Universitetit Europian te Tiranes, dhe zona ploteson te gjitha kushtet e nevojshme ...

Apartament dupleks me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane (TRR-1113-5) Cmimi:450 euro

Apartament dupleks 3+1 me qera ne Rezidencen Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te viteve te fundit. Rezidenca eshte mjaft e preferuar nga te huajt dhe ploteson te gjitha kushtet, ne stan...

Ambjent biznesi me qera pas Universitetit Europian ne Tirane (TRR-1113-4) Cmimi:1700 euro

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 177 m2. Hapesira perfshin 2 banjo si dhe vetrate xhami, e cila ofron mundesi mjaft te mira reklamimi. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1113-3) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te njohur te qytetit. Ne te do te gjeni te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar, si dhe afersi me rrugen e Elbasanit....

Apartament 3+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane (TRR-1113-2) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo banese ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, duke ofruar pamje te mrekullueshme te zones perreth. Ka nje siperfaqe totale prej 147 m2, te organizuar mjaft...

Ambjent i madh per zyra me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane , (TRR-815-29a)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne zonen e Bllokut ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. ...

Cmimi:14.5 /m2

Apartament 2+1 me qera ne qender te Tiranes (TRR-815-30m)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane . Pozicionohe...

Cmimi:450 Euro

Dyqan me qera ne zonen e Vores ne Tirane (TRR-815-31b)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje prane rruges Bashkia ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:1.000 Euro

Zyra me qera ne zonen e Bllok-ut ne Tirane (TRR-815-32m)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne ka...

Cmimi:800 Euro

Apartament 2 + 1 per shitje prane rruges 5 Maji ne Tirane (TRS-815-33b)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Besim Daja ne Tirane. Ndodhet ne ka...

Cmimi:120.000 Euro