Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Shqiperi

Ambjent biznesi me qera pas Universitetit Europian ne Tirane (TRR-1113-4) Cmimi:1700 euro

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 177 m2. Hapesira perfshin 2 banjo si dhe vetrate xhami, e cila ofron mundesi mjaft te mira reklamimi. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane (TRR-1113-3) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera pas Ambasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe mjaft te njohur te qytetit. Ne te do te gjeni te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar, si dhe afersi me rrugen e Elbasanit....

Apartament 3+1 me qera te ish-Ekspozita "Shqiperia Sot" ne Tirane (TRR-1113-2) Cmimi:600 euro

Apartament 3+1 me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Kjo banese ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ri, duke ofruar pamje te mrekullueshme te zones perreth. Ka nje siperfaqe totale prej 147 m2, te organizuar mjaft...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-1113-1) Cmimi:320 euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Xhon Kenedi ne Tirane. Kjo banese ndodhet ne nje zone te qete te qytetit, shume prane Kopshtit Botanik, duke ofruar ajer te paster dhe te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar. Eshte mjaft mire e...

Ndertese 3 kateshe me qera ne rrugen Haxhi Dalliu ne Tirane , (TRR-1013-59) Cmimi:550

Ndertese 3-kateshe me qera ne rrugen Haxhi Dalliu ne Tirane.  Ndertesa  pozicionohet buze rruge kryesore dhe vetem 200 m nga Prokuroria e Tiranes. Me nje siperfaqe totale prej 200 m2 e ndare ne katin e pare 60 m2 duke ofr...

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite, Tirane (TRR-1013-58) Cmimi:2000 euro

Vile 4-kateshe me qera te Blloku i Vilave ne Selite. Kjo vile ndodhet ne nje grup vilash, shume prane Qendres Kristal. Shtrihet ne nje truall prej 300 m2, ku secili kat ofron 115m2. Eshte ndertuar ne vitin 1998, me dokument...

Apartament dupleks me qera afer Viles Gold ne Tirane, (TRR-1013-57) Cmimi:1500

Apartament duplex papafingo me qera afer Viles Gold , ne rrugen Ali Pashe Gucia ne Tirane. Apartamenti perfshin katin e gjashte dhe te shtate te nje pallati te ri, me ashensor te brendshem. Siperfaqja e ketij apartamenti 2 katesh e...

Ambjent per zyra me qera afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane , (TRR-1013-56) Cmimi:1300 Euro

Ambjent zyrash me qera ne rrugen Qemal Stafa afer Prokurorise se Pergjithshme ne Tirane. Zyrat ndodhen ne nje  ndertese te re, te ndertuar me cilesi dhe me kujdes si nga brenda ashtu edhe nga jashte. Siperfaqja totale eshte 20...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane (TRR-1013-55) Cmimi:400 euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles 11-Janari ne Tirane. Banesa ndodhet ne nje lagje mjaft te njohur te qytetit, shume prane zones se Bllokut, Stadiumit Dinamo, etj. Pozicionohet ne katin e VII-te te banimit, me siperfaqe 110m2....

Ambjent biznesi ne shitje pas Universitetit Europian ne Tirane (TRS-1013-54) Cmimi:270.000 euro

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 177 m2. Hapesira perfshin 2 banjo si dhe vetrate xhami, e cila ofron mundesi mjaft te mira reklamimi....

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane , (TRS-1013-53) Cmimi:65.000 �

Apartament 2+1 per shitje tek Komuna e Parisit ne Tirane. Pozicionohet prane Kopshtit Botanik dhe Qendres Tregtare Kristal. Me nje siperfaqe prej 76 m2 dhe ofron sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, b...

Apartament 3+1 per shitje perballe Maternitetit te Ri ne Tirane, (TRS-1013-52) Cmimi:125.000

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Zhan D’Ark ne Tirane. Pozicionohet perballe Maternitetit te Ri Koco Klozheni ne Tirane. Me nje arredim dhe nje stil shume modern ofron hapesirat e nevojshme per nje jetese te mire. ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane (TRS-513-26)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen e Elbasanit neTirane. Apartament...

Cmimi:220.000 euro

Ambjent biznesi ne shitje prane rruges rrugen Naim Frasheri ne Tirane (TRS-513-27)
Tirane,Albania

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Me sipe...

Cmimi:120.000 Euro

Apartament 2+1 me qera te Zogu i Zi ne Tirane (TRR-513-28)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, apartamenti ...

Cmimi:450 euro

Apartament 2+1 ne shitje te Zogu i Zi ne Tirane (TRS-513-29)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, apartament...

Cmimi:850 euro/m2

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane , (TRR-513-30)
Tirane,Albania

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Polic...

Cmimi:600