Ambjent per zyra ne shitje ne fillim te rruges se Kavajes ne Tirane , (TRS-514-41a)

ID
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 2500 €/m2
Kati 0
Sipërfaqe m2 118 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Ambjent per zyra per shitje ne qender te Tiranes.

Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri me kushte shume te mira dhe me shume biznese dhe zyra te tjera perreth saj.

Ndodhet ne katin e nente te ketij pallati duke ofruar pervec te tjerash edhe nje pamje shume te bukur nga Tirana dhe gjithashtu edhe drite natyrale gjate gjithe dites.

Me nje siperfaqe prej 118 m2 ofron  dy dhome/zyra dhe dy  tualete, kuzhine e vogel dhe ballkon.

Zyra eshte ne gjendje shume te mire, gati per perdorim, ka sistem ventilimi, sistem ngrohje dhe kondicionim.

Pallati ofron gjithashtu administrim, kamera sigurie dhe 2 ashensor.

Me hipoteke.


Cmimi 2500 €/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin
Në Shitje 3200 €/m2 €

Ambjent zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ...