Ambjent zyra per shitje afer shkolles Petro Nini Luarasi ne Tirane , (TRS-815-6a)

ID
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 3200 €/m2
Kati 0
Sipërfaqe m2 173.8 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Ambjent zyre per shitje ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
E pozicionuar ne rrugen kyresore ne katin e dyte te nje ndertese te re dhe shume te mirembajtur.
Me nje siperfaqe te brendshme prej 173.8 m2 dhe eshte e ndare ne nje korridor dhe pjesa tjeter eshte si pjese e pandare.
Ka 3 fasada prej xhami me pamje nga rruga kryesore duke pasur edhe mundesi shume te mira reklamimi.
Ambjenti i brendshem eshte komplet i rinovuar mund te permendim sistemin qendror ngrohje dhe ftohje , recepsion, e shtruar me parket laminat, mure dhe tavane te rinovuara sefundmi, ndarje te vogla me xham.

Ambjenti ka dhe 2 tualete.

Mometalisht eshte e dhene me qera me nje kontrate afatgjate.

E pajisur me hipoteke.


Cmimi 3200 €/m2

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën