Apartament per zyra per shitje prane qendres se Tiranes (TRS-214-51b)

ID TRS-214-51b
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 400.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 162.84 m2
Shperndarja 6
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament per zyre per shitje ne fillimin ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta te nje pallati te ri prane rruges kryesore.

Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, administrim dhe ashensor. 

Zyrat kane siperfaqe prej 162.84 m2 te ndare ne 4 ambjente te ndryshme, 2 ambjente kuzhine, 2 tualete dhe ballkon.

Ambjentet jane te gjendje shume te mire dhe ju mund ti ndryshoni strukturen e saj ashtu sic deshironi.

Te gjithe dhomat jane te ndricuara me drite dielli gjate gjithe dites.

Ngrohja dhe ftohja eshte qendrore ne te gjithe siperfaqen e saj.

Ballkoni ofron nje pamje te mrekullueshme nga kryeqyteti I Tiranes.

Zona eshte e qete dhe shume e preferuar nga te huajt. Pallati ndodhet ne nje nga lagjet me te mira te kryeqytetit te Tiranes.

Nese po kerkoni te investoni atehere kjo edhte nje nga pronat e duhura.

Apartamenti eshte I pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 400.000 Euro I diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën