Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve ne Tirane, (TRS-417-27K)

ID TRS-417-27K
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 93.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 62 m2
Shperndarja 2
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Saraceve

Zyre per shitje ne rrugen e Saraceve.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri shume prane zones se Selvise.

Ka nje hapesire prej   43 m2 e organizuar ne 2 dhoma te vecuara, me shkalle te vecanta nga hyrja e pallatit.

Ideale per zyra konsulencash , zyra avokatie ose call center.

Ambienti eshte i orientuar nga veri-perendimi dhe e pajisur me sistem te pershtatshem per zyra.

Ka lehtesisht akses ne rrugen e Dibres dhe rrugen e Saraceve, dhe ndodhet shume prane zones se Pazarit te Ri.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi:   93.000 Euro

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nj
Në Shitje 913-5 100.000 €

Zyre ne shitje pas Karburant Martinit te Zogu i Zi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallat
Në Shitje 1219-41T 100.000 €

Ambient zyre per shitje ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te vjeter buze ...