Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, (TRS-101-105)

ID
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 60.000 €
Kati 0
Sipërfaqe m2 51 m2
Shperndarja 0
Tualete 0
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa
Zyre per shitje ne rrugen Federik Shiroka ne Tirane, me siperfaqe 51 m2, ne katin e dyte te kesaj ndertese te re dhe ne nje lagje shume te populluar.

Cmimi 60.000 €


Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën