Zyre per shitje prane zones se Bllokut ne Tirane (TRS-1015-39b)

ID TRS-1015-39b
Lloji prones Zyre
Status Në Shitje
Çmimi € 250.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 185 m2
Shperndarja 7
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdyl Frasheri

Apartament per zyre per shitje ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane zones se Bllokut.

Pallati ofron ashensor, siguri dhe admninistrim.

Banesa ka siperfaqe prej 185 m2 te ndare ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 4 dhoma, depo ose magazine e vogel, ballkon dhe tualet.

Gjithashtu ju mund ti ndryshoni dhomat ne varesi te funksioneve ose deshirave tuaja. Pjesa me e madhe e ambjentit eshte e shtruara me parket.

Aktualisht perdoret si zyre e nje linje kozmetike por eshte e pershtatshme per shume aktivitete te ndryshme, shoqate, kompani, fondacion, organizate jofitimprurese etj.

Zona eshte e qete, shume e zhvilluar dhe e preferuar si nga vendasit ashtu edhe nga te huajt. 

Ne te njejtin pallat ushtrojne aktivitetin e tyre shume firma te ndryshme. Pallati ka akses ne disa rruge te ndryshme te Tiranes dhe ndodhet ne nje nga pikat me kyce te qytetit.

Nese po kerkoni te investoni, te hapni ose te zgjeroni aktivitetin tuaj atehere kjo mund te jene nje nga pronat e duhura qe ju mund te blini.

Ambjenti eshte i pajisur me hipoteke.

Cmimi 250.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën