Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Zyre duplex me qera ne Qender te Tiranes (TRR-619-13S) Cmimi:900 Euro

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-4-rt te nje pallati i ri. Ka nje siperfaqe totale prej 167 m2 e organizuar ne ambient te hapur ne dy kate, 2 tualete dhe nje ballkon. Ambienti ofrohet i pa...

Vile 2-kateshe prane zones se Selvise ne Tirane (TRS-619-12L) Cmimi:75.000 Euro

Vile 2-kateshe per shitje ne rruges e Dibres ne Tirane. Vila ka siperfaqe oborri prej  23.7 m2 dhe ndertim prej  104 m2 te ndare ne dy kate si me poshte: Ne katin e pare ndodhet sallon sebashku me kuzhinen, nje dhoma gjum...

Apartament 2+1 per shitje prane Liqenit Artificial ne Tirane (TRS-619-11T) Cmimi:97.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 93.6 m2 dhe eshte i organizuar ne: sallon...

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-619-10S) Cmimi:145.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane gjimnazit Petro Nini Luarasi, ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 135 m2 e organizuar ne sallon me kuzhine te vecuar, 3 ...

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-619-9L) Cmimi:210.000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 144 m2 te ndare ne sallon se...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kamzes ne Tirane (TRS-619-8S) Cmimi:27.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Kamzes, prane shkolles Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 56 m2 i organizuar ne sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, tual...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-619-7T) Cmimi:600 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Kompleksin Delijorgji ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Shtepia ka nje siperfaqe totale prej 112 m2 dhe eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 ...

Apartament 1+1 me qera prane QTU ne Tirane (TRR-619-6S) Cmimi:200 Euro

Apartament 1+1 me qera prane QTU ne rrugen Eltion Frroku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 68 m2 e organizuar ne sallon se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ...

Apartament 2+1 per shitje prane Bulevardit Zogu I ne Tirane (TRS-619-5L) Cmimi:124.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me kushte shume bashkekohore. Ofron siperfaqe totale prej 92 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 89 m2 te organizuar ne s...

Toke per shitje ne Yrshek ne Tirane (TRS-619-4S) Cmimi:22.000 Euro

Toke per shitje ne Yrshek, ne rrugen Bucia ne Tirane. Ka nje siperfaqe totale prej 255 m2 dhe ndodhet shume prane rruges dytesore Durres-Tirane. Toka eshte shume e pershtatshme per ndertimin e nje vile etj. Zona perreth esh...

Zyre me qera ne zonen e Kombinatit ne Tirane (TRR-619-3T) Cmimi:200 Euro

Zyre me qera ne rrugen LLazi Miho ne Tirane. Ofrohen 6 ambiente te lira per zyra me siperfaqe te ndryshme. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 3-kateshe buze rruges...

Apartament 1+1 dupleks me qera prane Liqenit te Thate ne Tirane (TRR-619-2L) Cmimi:470 Euro

Apartament 1+1 modern me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 55 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi dhe tual...

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes ne Tirane (TRR-617-47K)
Tirane,Albania

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertese te re. Siperfaq...

Cmimi:300 Euro

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane (TRR-118-27R)
Tirane,Albania

Apartament me qera ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Apartamenti ndod...

Cmimi:500 Euro

Apartament 3+1 per shitje prane rruges Bardhyl ne Tirane (TRS-617-48L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne fund te rruges Hoxha Tahsim ne Tirane ...

Cmimi:145.000 Euro

Apartament 1+1 me qera ne Rrugen e Kavajes ne Tirane, Shqiperi (TRR-617-50K)
Tirane,Albania

Apartment me qera prane qendres Globe ne Tirane.Apartamenti pozicion...

Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne Rrugen Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane (TRS-617-51K)
Tirane,Albania

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane. Banesa pozi...

Cmimi:56.000 Euro