Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane qendres se Tiranes (TRR-717-44K) Cmimi:550 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja totale e ambientit eshte 98 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me...

Apartament 1+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-717-43L) Cmimi:400 Euro

Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Me nje siperfaqe totale prej 90 m2, ajo ndahet ne sallon sebashku me kuzhine te kompletuar me t...

Apartament 2+1 me qera prane Fushes se Aviacionit ne Tirane (TRR-717-37L) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Eduart Lir ne Tirane Ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3-kateshe buze rruge kryesore. Ka siperfaqe totale prej 137.4 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet d...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-717-36K) Cmimi:225 Euro

Apartament 2+1 me qera ne Sheshin Avni Rustemi shume prane qendres ne Tirane. Hyrja pozicionohet ne katin e pare te nje vile te re. Ka nje siperfaqe totale prej 50 m2 te organizuar ne: 1 sallon, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, ng...

Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane (TRR-717-33K) Cmimi:225 Euro

Apartment 1+1 me qera ne rrugen Mahmut Fortuzi prane qendres ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor. Siperfaqja e baneses eshte 70 m2 e organizuar ne: 1 sallon te bashkuar me...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane, (TRR-717-30d) Cmimi:650 Euro

Apartament me qera ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Apartament...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRR-717-27d) Cmimi:300 euro

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. Aparta...

Apartament 2+ 1 me qera ne zonen e Ali Demit ne Tirane, (TRR-717-26d) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne rrugen Millosh Shutku ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe tualet. Apartam...

Apartament 1+1 me qera prane Universiteit Europian, ne Tirane (TRR-717-24d) Cmimi:280 Euro

Apartament me qera prane rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka nje siperfae totale prej 64 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballko, koridor dhe tualet....

Apartament 1+1 me qera prane rruges Don Bosko ne Tirane (TRR-717-20L) Cmimi:250 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Egnatia ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Me nje siparfaqe totale prej 70m2 eshte mjaft mire e shfrytezuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gju...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-717-18K) Cmimi:300 Euro

Apartament 2+1 me qera prane shkolles Sabaudin Garbani ne rrugen Muhamet Gjollesha.  Banesa ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor, i orientuar drejt lindjes. Ka nje siperfaqe totale prej ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane (TRR-717-14L) Cmimi:2000 Euro

Apartament 3+1 me qera tek Qendra ETC ne Tirane. Ndodhet ne katin e 15-te ne nje pallat te ri, prane Ambasades Italiane. Me nje siperfaqe prej 232 m2  organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi njera prej te cilav...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Kopshtit Botanik, ne Tirane (TRR-718-13E)
Tirane,Albania

Jepet apartament me qera tek rruga Selite e Vjeter prane Kopshtit Bo...

Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-718-14L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Pozicionohet...

Cmimi:350 Euro

Ndertese 4 kateshe me qera ne zonen e Laprakes, ne Tirane (TRR-718-15E)
Tirane,Albania

Godina ndodhet ne rrugen Gjergj Legisi ne Tirane dhe eshte kater kat...

Cmimi:7000 Euro

Apartament 3+1 per shitje ne zonen e Ish ekspozites ne Tirane (TRR-718-17L)
Tirane,Albania

Apartament 3+1 per shitje ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Nd...

Cmimi:189.800 Euro

Dyqan per shitje prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane (TRS-718-18L)
Tirane,Albania

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Dyqani ndodhet ...

Cmimi:197.000 Euro