Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Apartamente me Qera ne Shqiperi

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Kristal ne Tirane (TRR-1117-18L) Cmimi:500 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane Ndodhet ne katin e 6-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane rruges kryesore. Ofron siperfaqe totale prej 113m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjum...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane, (TRS-1117-15d) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera prane rruges Hoxha Tahsim ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te ndertuar ne kohet e fundit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 122 m2 dhe verande 34 m2. Siperfaqja e brends...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit ne Tirane, (TRR-1117-12d) Cmimi:400 Euro

Apartamente me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin  e shtate  te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme e apartamentit eshte 112 m2 dhe veranda 90 m2. Apartamenti eshte i org...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane (TRR-1117-10L) Cmimi:750 Euro

Apartament 3+1 me qera shume prane kompleksit Vizion plus ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te viteve 2000 pa ashensor. ka siperfaqe totale prej 145 m2 i organizuar ne sallon bashke me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tual...

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1117-8L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katn e 2-te te nje pallati te ri, qe ofron kushte bashkohore, 2 ashensor, administrim dhe kamera sigurie 24-ore. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 113m2 te org...

Apartament 2+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-1117-6L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te vjeter, prane  Librit Universitar. Me nje siperfaqe prej 90 m2 ambjenti ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-1117-1d) Cmimi:400 Euro

Apartament me qera prane rruges Pjeter Budi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri . Siperfaqja  e brendshme e apartamentit eshte 68 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dhome gjumi, ballkon, kori...

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane, (TRR-1017-34d) Cmimi:600 Euro

Apartament me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, koridor, ballkon dhe tualet. ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane, (TRR-1017-32d) Cmimi:800 Euro

Apartament per qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Siperfaqja totale eshte 127 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete....

Apartament 2+1 me qera prane zones se 21 Dhjetorit ne Tirane (TRR-1017-30L) Cmimi:350 Euro

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 4-kateshe me hyrje te vecuar, buze rruge kryesore. Ofron siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi...

Apartament 2+1 me qera prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane (TRR-1017-27L) Cmimi:400 Euro

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me nje siperfaqe totale prej 110 m2, ajo ndahet ne sallon, kuzhine te vecuar te kompletuar m...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-1017-26L) Cmimi:370 Euro

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe totale prej 80m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, dhome gjumi, koridor, tualet...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane (TRS-1216-36L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne kompleksin e ri perball qenders Globe. ...

Cmimi:86.000 Euro

Apartament 2+1 per shitje ne Bulevardin Zhan DArk ne Tirane (TRS-1216-37L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shtitje ne rrugen Endri Keko ne Tirane. Ndodhet ...

Cmimi:63.000 Euro

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane , (TRS-1216-38a)
Tirane,Albania

Apartament per shitje ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane , ngjitur me ...

Cmimi:49.000 Euro

Vile 2 kateshe per shitje afer qendres se Korces (TRS-1216-39d)
Korce,Albania

Vile 2-kateshe per shitje ne rrugen Emin Duraku ne Korce. Vila ka n...

Cmimi:280.000 euro

Apartament 2+1 per shitje prane zones se Yzberishtit ne Tirane (TRS-1216-40L)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje prane rruges 3 - Deshmoret ne Tirane. Ndo...

Cmimi:45.000 Euro